Polish Community /Group/Support/Fanpage

Hej mam problem Zablokowali mi konto a z tym robotem zero info odzewu… A mam wysyłane wypłaty w euro tutaj co. Mam zrobić… Mój mail xxxxxx i numer telefonu…xxxxx Proszę o pomoc i szybka odpowiedz.

Witam. Tak jak @masazsh czekam na weryfikację. Nie mogę spróbować ponownie tego procesu, a nie było żadnych błędów przy wysyłaniu zdjęć. Czy ktoś ma pomysł o co chodzi?

Nie wiem czy tą drogą otrzymam jakąś pomoc, ale próbuję …
Mam problem z doładowaniem konta Rewolut… czy ktoś wie jak w rewolucie uaktualnić ważność karty zasilającej konto?

Dobry wieczór, mam pytanie, czy bede miała polski numer konta do przelewów krajowych po zaksiegowaniu pierwszej kwoty? (Jeszcze czekam aż dotrze) Mam tylko nr konta z wielkiej brytanii (iban itd.), a moja kolezanka na Revolucie ma oprócz tego z GB rowniez polski numer. Bedę wdzięczna za informacje

Nie powinno być z tym problemu. W “normalnym życiu” taka sytuacja też może mieć miejsce (transakcja wykonana pod koniec ważności karty, czy Revolutove karty jednorazowe)

nie gadaj z robotem, wezwij agenta pisząc live agent

Jeśli posługujesz się Revolutem jako rezydent UK, to na razie nie (“kiedy”, a nawet “czy” będzie to możliwe- nie wiadomo). Jeśli jako rezydent PL, to taki numer konta powinnaś już widzieć w aplikacji

Witam …pieniadze z gieldy oznaczone jako nie rozliczone kiedy beda dostepne do wyplaty ?

Niestety okazuje się że nie do końca to prawda. Moja walka o kasę została przegrana. Mimo że: udowodniłem że otrzymałem towar nie był godny z moim zamówieniem; nie miałem możliwości żadnego kontaktu gdyż strona została zlikwidowana; oprócz tego po transakcji (kartą płatniczą) na moim koncie nagle odnotowano dziwne transakcje:; nikt się ze mną nie kontaktował że nie ma towaru tylko bez mojej zgody został wysłany szalik zamiast klocków lego itd mogę wymieniać. Wszystko udokumentowałem zdjęciami, kopiami email i nic. Dostałem tylko krótką informację o przegraniu sprawy i odpowiedź jaki był powód: -----“We delivered the goods to the customer according to the customer’s requirements. The customer signed for the parcel on February 24th. We did not receive any emails from the customer until the customer submitted the dispute, this made it impossible for us to confirm whether the customer has received the wrong product. The customer ignored the confirmation emails we sent, so the solution to the problem could not proceed normally.”
Niestety biorąc pod uwagę powyższe informacje, nie jesteśmy w stanie dalej prowadzić tych spraw.
Mamy nadzieję, że nie wpłynie to na Twoje odczucia w stosunku do Revolut.----- Na wszystko mam dowody że cała ta odpowiedź to kłamstwo. Niestety ale bankowi taka odpowiedź wystarczyła aby zamknąć sprawę. Jestem ciekaw dlaczego od nich nie żądano żadnego udokumentowania sprawy. Niestety ale Bank Revolut stracił moje zaufanie i nikomu go nie będę polecał nawet ostrzegę.

Hmm, ale napisałem w moim temacie, jednak nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Osobiście wybieram Google pay klikam przelej kasę potem wybieram revoluta.

śr., 1 kwi 2020, 22:30 użytkownik kplew123 via Revolut Community revolut@discoursemail.com napisał:

Z treści odpowiedzi wynika, że sprzedawca twierdzi, iż się z nim nie kontaktowałeś w tym temacie.
Jeśli masz dowody, że było inaczej- przedstaw je agentowi i walcz dalej. Ja zrobiłbym dokładnie tak jak napisałem.

Dzień dobry mam problem z korzystaniem aplikacji Revolut.

Podczas wchodzenia wyskakuje informacja aby podać nr telefonu

Podaję

Na nr przychodzi SMS z kodem weryfikacyjnym

Wpisuje go

Następnie przechodzi do wpisywania pinu

Wpisywałem ten sam ale nie wchodził

Nacisnalem na dole ‘zapomniałem kod dostępu’ czy coś takiego

Ponownie nr telefonu

Kod weryfikacyjny

I wyskakuje ‘something gone wrong’

Nie wiem co zrobić

Nie mogę dostać się do własnych pieniędzy

Jestem abonamentem metal revolut

nie wiem jak teraz, ale kiedyś przy problemie z tym hasłem trzeba było podać 4 ostatnie cyfry karty przy pomocy której doładowywałeś konto (NIE karty Revolut). Nie piszesz nic o tym, więc nie wiem jak aplikacja zachowuje się obecnie…

Ogółem nawet odinstalowałem i zna instalowałem na nowo apke ale cały czas to samo. Wysyłali mi e mail z uwierzytelnieniem żebym zresetowal kod dostępu
Wpisywałem go pierwszy raz i po chwili drugi jako potwierdzenie i cały czas wyskakiwalo, że nie są takie same

Nie działa ten sposób :frowning:

No to niestety musisz kontaktować się z Revolut. Przy tak skąpych informacjach nie jestem w stanie odtworzyć Twojego błędu.
Jeśli nie możesz skontaktować się z nimi via czat, to pisz na Twitterze lub FB

Gdzie znaleźć kontakt do revolute?

MAM TO SAMO! od jakiś 2 tygodni od kiedy musiałam zmienić telefon. W tamtym jestem wylogowana. Dokładnie ten sam schemat tylko nie wyskakuje mi “something wrong” tylko każe mi wpisać kod dostępu do aplikacji jaki miałam gdy zakładałam konto i na tym nara… app się zawiesza i nic nie działa, w sensie mam ekran z klawiaturką.

1 Like

Cześć, Witam! :slight_smile:
Mam problem z doładowaniem konta w funtach za pomocą karty Visa z Barclays. Karta dodała się poprawnie, nawet ściągnęło z niej 0,8 funta.
Pytanie brzmi:

  1. Dlaczego ściągnęło? Mam to w “pending”. Jest to ściągane w celu autoryzacji i powróci na moje konto czy też Barclays pobiera sobie taką opłatę za to że chcę korzystać z Revolut?
  2. Przy pierwszej próbie doładowania konta dostałem autoryzację (kod i 3 pytania). Odpowiedziałem poprawnie. Mimo tego transakcja nie przeszła. Wykonałem potem jeszcze 2 inne próby i tutaj mimo dużo mniejszych kwot doładowań, nie dostaję już pytań do autoryzacji a sama transakcja jest od razu odrzucana. Nic nie mogę zrobić.

Kontaktowałem się z angielską obsługą live chat ale niewiele mi pomogli. Czy ktoś miał może podobny problem?

Opisałem wszystko jak szło :frowning:
Pisałem na fb to dostałem odp, że supportu na fb nie prowadzą i mam pisać maila
Napisałem maila to za odp czekam 3 dzień

Może zmienili politykę, Wcześniej kilka razy korzystałem z ich pomocy tą drogą.

W aplikacji. Jeśli nie możesz się zalogować, to też możesz wybrać kontakt z nimi (po 60 sekundach wybierz informację, że nie otrzymałeś SMS)

Witam, mam bardzo duzy problem
Jest ktoś w stanie pomóc?