Polish Community /Group/Support/Fanpage

U mnie to samo, ale nawet telefonu nie zmienialem. Reboot, reinstal … i caly czas to samo, ale juz nawet kodu nie da sie wyslac. Oczywiscie zgloszenie na maila poszlo, ale … jak krew w piach. Cisza. Mam zalozyc nowe konto ?

A kontakowalas się z nimi albo coś?

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu szlify banku SANTANDER pisze że zły format

Nie przyjmuje mi kodu szlify Santander zły format co jest grane

co to jest kod szlify? SWIFT? Jeśli tak, to może podaj jaki wpisujesz… :stuck_out_tongue:

Miroslaw

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP

Miroslaw

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP proszę o pomoc na adres datatutaszkia@gmail.com

Miroslaw

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP

Witajcie. Orientujecie się, czy posiadając fizyczną kartę dodatkową dla darmowej wersji konta mogę na niej określić oddzielne limity, np. wypłat z bankomatu do max. 800pln m-c i będą one niezależne od karty głównej?

Witam mam problem z revolutem mogę o coś zapytać

Miroslaw

Swift
WBKPPLPP
Tak wpisuje

Witam czy ktoś mógł mi pomóc bo na agenta już czekam 24h

Witam miałem zrobiłem przelew i mam zablokowana kartę i kazano mi skontaktować się z agentem czekam już 24g na agenta ktoś wie jak długo się czeka

a czy przed numerem konta (IBAN) wpisałeś PL?

Limity ustawiasz dla każdej karty osobno, natomiast dotyczą one wszystkich operacji wykonanych daną kartą. Nie rozdzielisz więc płatności kartą od wypłat z bankomatu.
W odniesieniu do prowizji przy wypłacie z bankomatu (bo zakładam, że o to chodzi) będą one sumowane. Czyli limit masz 800 zł na koncie, a nie na danej karcie.

Tak wpisałem PL
Miroslaw Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP

A nawet próbowałem już dodać do numeru XXX
BO TAK MU RADZILI I NIC Z TEGO

pon., 4.05.2020, 16:05 użytkownik redi via Revolut Community <revolut@discoursemail.com> napisał:

Hej. Mam pytanie. Dostałem dziś kartę pocztą ale koperta była otwarta. Mógł ktoś spisać nr mojej karty i może ją użyć bez mej wiedzy. Co zrobić w takiej sytuacji ?

sprawdź, czy czasem nie kopiujesz i wklejasz z spacją, spróbuj wpisać “z ręki” jeśli wklejanie nie działa.

korzystasz z czatu w aplikacji? tam z zasady od razu się zgłaszają po wpisaniu hasła: live agent

lish Community /Group/Support/Fanpage

Ideas

Do you want live notifications when people reply to your posts? Enable Notifications .

9 DAYS LATER

Miroslaw

4d

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu szlify banku SANTANDER pisze że zły format

Miroslaw

4d

Nie przyjmuje mi kodu szlify Santander zły format co jest grane

redi

3d

co to jest kod szlify? SWIFT? Jeśli tak, to może podaj jaki wpisujesz… :stuck_out_tongue:

Miroslaw

2h

Miroslaw

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP

Miroslaw

2h

Miroslaw

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP proszę o pomoc na adres datatutaszkia@gmail.com

Miroslaw

2h

Miroslaw

Witam nie wiecie dlaczego Rewolut nie przyjmuje mi kodu SWIFT banku SANTANDER pisze że zły format A wpisuje to tak WBKPPLPP

LukUsc

2h

Witajcie. Orientujecie się, czy posiadając fizyczną kartę dodatkową dla darmowej wersji konta mogę na niej określić oddzielne limity, np. wypłat z bankomatu do max. 800pln m-c i będą one niezależne od karty głównej?

OskarNoMam

2h

Witam mam problem z revolutem mogę o coś zapytać

Miroslaw

2h

Miroslaw

Swift
WBKPPLPP
Tak wpisuje

Jacek1988

2h

Witam czy ktoś mógł mi pomóc bo na agenta już czekam 24h

Jacek1988

2h

Witam miałem zrobiłem przelew i mam zablokowana kartę i kazano mi skontaktować się z agentem czekam już 24g na agenta ktoś wie jak długo się czeka

redi

1h

a czy przed numerem konta (IBAN) wpisałeś PL ?

redi

1h

Limity ustawiasz dla każdej karty osobno, natomiast dotyczą one wszystkich operacji wykonanych daną kartą. Nie rozdzielisz więc płatności kartą od wypłat z bankomatu.
W odniesieniu do prowizji przy wypłacie z bankomatu (bo zakładam, że o to chodzi) będą one sumowane. Czyli limit masz 800 zł na koncie, a nie na danej karcie.

Awaiting Approval3m

LukUsc

Właśnie odrębny limit tylko na wypłaty z bankomatu miałem na myśli (aby nie “przestrzelić”) i odróżnić go od transakcji bezgotówkowych kartą.
czyli wychodzi na to, że to zadziałała jeśli:

  • zamówię kartę dodatkową;
  • na dodatkowej ustawię limit 800/1600pln;
  • dodatkową będę używał tylko do wypłat z bankomatu;
  • główną do transakcji bezgotówkowych w terminalach.
    Dzięki temu będę wstanie uzyskać “autoblokadę” na wypłaty gotówki bez weryfikacji kursu / historii w aplikacji, jednocześnie zachowując pełen dostęp do płatności bezgotówkowych.
    Dobrze myślę, czy coś przegapiłem? :slight_smile: