Polish Community /Group/Support/Fanpage

Hello,

I was think to create support Polish Community - i wanna do this but i dont know if Revolut wanna this or meybe just hire some company of PR to do this?
Im Polish Ambasador of Revolut, and i wanna help more ofc Volunteer not for pay.

This is my ideas to create and support Polish comm.

Best Regards

Metal cards

@AndreasK @JessicaZ :wink: What do u think about this?

Witam, Mam spory problem z Revolutem. Czy ktoś byłby tak uprzejmy mi pomoc ?

@RadekW jasne, co trzeba?

Dokonałem w lutym zakupu za pomocą środków z konta Revolut. Zamówienie zostało anulowane a saldo zostało pomniejszone o kwotę z zamówienia. Sklep poinformował mnie, ze na zwrot środków czeka się około miesiąca. Po tym czasie pieniądze nie wróciły na konto wiec skontaktowałem się z supportem Revolut i próbowałem wyjaśnić sprawę. Po interwencji kogoś z obsługi status transakcji z oczekującej zmienił się w „wycofano” ale pieniądze nie pojawiły się spowrotem na moim koncie. Nie wiem co mam robić bo kwota nie jest mała. Proszę o pomoc

@RadekW z tego co zrozumialem - to co napisałes i z tego co wiem, to zakup ktory został dokony tam gdzie zrobiles to oni powinni zwrocic pieniadze nie Revolut, moge sie mylic ale musialbys pisac do tych co robiles zakupy zeby zwrocili - miesiac czasu to za duzy termin, wydaje mi sie ze max 14dni, mimo wszystko jesli pisales do Revolut i zmienili na status wycofano zapytaj o termin zwrotu srodkow na konto iz nie zostaly jeszcze zwrocone. Tak byloby najlepsza opcja. Musisz zapytac support w aplikacji pomoc jakiegos agenta ile masz czekac na zwrot iz zapewniano cie o miesiacu czasu ale tak sie nie stalo. Mimo wszystko bym napisal tam gdzie robiles platnosc by zwrocili srodki. @JessicaZ

Witam, mam pytanie chciałem dokonać pierwszej płatności revolut ale terminale płatnicze odrzuciły kartę coś robię źle ? Karta zweryfikowana

@Lukaszzw pierwsza platnosc przy uzyciu chipu - pinem :slight_smile: I teraz tak zakladka karta pozniej biezpieczenstwo i zobacz czy masz powlaczane opcje platnosci :slight_smile:

Właśnie chodzi że mam wszystko na szaro nie mogę zmienić nawet. Ostatnia pozycja jest tylko na niebiesko

@Lukaszzw zadziala wszystko po pierwszej platnosci przy uzyciu chipu pinem - czyli wkladasz karte do terminalu i placisz przez pin i bedzie ok :wink: zobaczysz. W tedy juz nie bedziesz mial szarych pul :slight_smile:

Wiem rozumiem tylko byłem w Lidlu, Holandia. I proboje zapłacić a terminal nie czyta karty czerwony krzyżyk, to samo w drugim sklepie. Zaraz podjadę do bankomatu

I teraz nie wiem gdzie leży problem,karta przyszła przed czasem, termin upływa 7 kwietnia. A ja nawet nie mam możliwości wpisania pinu bo terminal nie rozpoznaje karty

to napisz supporta by ci aktywowali karte bo nie masz jak jej aktywowac. Bedzie prosciej.

Witam! Jestem w trakcie weryfikacji danych osobowych poprzez prawo jazdy i teraz muszę wysłać dowód że mieszkam w EOG lub Szwajcarii lecz nie mam takiego dokumentu jakie potrzebują, co mam w takim razie wysłać?

@Tomasiak rozumiem ze sciagasz limit na koncie zebys mogl z karty korzystac? I rozumiem ze dane z prawa jazdy sa inne niz wpisales? czy jak? bo z tego co wiem nie wazne gdzie mieszkasz aktualnie - wazne bys dal poprawny dokument i wpisal poprawne dane. Chyba ze czegos nie rozumiem z twojej strony to przepraszam.
Wiem ze jak dajesz “zdjecia” dowodu osobistego czyli przod i tyl pozniej selfie to czekasz na akceptacje + te dane co wczesniej wpisales w trakcie zakladania konta.

Dane są takie same jak w dokumencie. W profilu mam “Weryfikacja i limity - nie zweryfikowano” i po wejściu w to wyskakuje takie okienko: http://imgshr.com/62aa04

@Tomasiak rozumiem że mieszkasz w innym kraju niz POLSKA, prawo jazdy dales Polskie, ale dane jak by “korespondencyjne” dales z innego kraju czy jak? bo tutaj z tego wynika ze to “zgrzyt” jesli moge to tak nazwac danych osobowych - najlepsze rozwiazanie jesli nie posiadasz tych dokumentow o ktore prosi pisz na support o “reset” danych weryfikacji albo wyslij poprostu dowod osobisty Polski i zobacz czy przejdzie. Pierwszy raz widze ta sytuacje i moge napisac to co mi przychodzi do glowy.

Mieszkam w Polsce. Spróbuję z tym supportem w takim razie, dzięki za pomoc.

Sorki że nie pomogłem.
Jak będziesz już w supporcie w apce to napisz live agent żeby sprawa się zajal człowiek a nie robot to tak na wszelki wypadek pisze.

@Tomasiak spróbuj zrobić zdjęcie w jak najlepszym świetle. Ewentualnie zdjęcie dowodu osobistego z zakrytymi częściowo danymi PESEL i nr dowodu.