Polish Community /Group/Support/Fanpage

Pisz na Twitterze/ Facebooku. Tu na forum raczej nikt nie udzieli odpowiedzi w temacie związanym z Compliance

Witam! Ktoś włamał się na moje konto ebay i dokonał trzech transakcji fikcyjnych produktów na łączną kwotę 14 funtów. Środki te bez żadnej autoryzacji zniknęły z mojego konta Revolut. Kontaktowałem się z ebayem, który sugeruje żebym w sprawie odzyskania pieniędzy kontaktował się z bankiem. No właśnie, tylko jak to zrobić? W aplikacji brak jakiegokolwiek wsparcia typu czat z konsultantem na żywo, telefon w razie sytuacji kryzysowych itp. Jedyne co zrobiłem, to zablokowałem kartę, kiedy zauważyłem ze z konta uciekają pieniądze. Tymczasem transakcje, które przez trzy dni miały status „oczekujące” zmieniły się na „zatwierdzone”. Proszę o pomoc!

Cześć. Czy orientuje się ktoś kiedy będą dostępne pieniądze ze sprzedaży akcji ? Sprzedalem akcjie i mam dostepne do inwestowania ale nie moge ich wyplacic poki ich nie rozlicza. Jak długo trwa rozliczenie ?

Hmmm, według mnie jest w aplikacji opcja czatu na żywo…
Po wejściu na czat wpisz live agent i opisz problem. Możesz też od razu wskazać transakcję i wybrać opcję “nie rozpoznaję tej transakcji”

Nie wiem jak zadać pytanie więc próbuje w ten sposób. Jak w aplikacji na Androida edytować lub usunąć zlecenie automatycznej wymiany walut ? Dzięki za pomoc

Przesuń w lewo i wybierz Usuń

Witam. Z konta mojej dziewczyny, która korzysta z rwvoluta zostala dzis pobrana kwota 76£ z opisem platnosc google Play app. Nic nie subskrybowala i nie kupowala a kasa zniknela… ktos cos wie jak mozna to wyjaśnić i odzyskac pieniadze?

Cześć,
Nie wiem jak zadać pytanie/stworzyć nowy wątek, więc tutaj napiszę. Czy ktoś wie jak lub kiedy będzie można skorzystać z opcji “revolut gold” - czyli inwestowania w złoto? Póki co nie mogę tej opcji zobaczyć w swojej aplikacji? Mam konto premium, więc powinno być dostępne: https://blog.revolut.com/gold-now-available-on-premium-and-metal/

Czyli jak wczoraj wpłaciłam na poczcie gotówkę na moje konto Revolta to przelew dojdzie bez problemu

Witam. Mam pytanie. Od piątku zostało mi zablokowane konto. Jak czytam wszędzie jest to standard ale czas oczekiwania i forma kontaktu mnie przeraża. W poniedziałek zapytano mnie o transakcje z grudnia po czym kontakt się urwał. Sytuacje mam dosyć napięta ponieważ akurat krótko przed zablokowaniem wpłaciłem tam duża sumę pieniędzy i teraz tak się urządziłem ze do 10 kwietnia nie mam kompletnie luźnych środków na przeżycie. Musiałbym likwidować lokaty sprzedac akcje itp. Co robić? Dla mnie jest to w tej chwili dramat. Dziękuje z góry za info. Krzysiek

Witam, mam taki problem, czekam 4 dzien na weryfikację tożsamości, na koncie mam pieniadze, co mam robić? Da się wgrać ponownie zdjęcia? Jak porozmawiać z supportem poprzez live agent?

Według mojej wiedzy na razie działa to tylko w UK.

Nie spodziewałbym się problemów

a nie płaciła telefonem za cokolwiek? Jeśli nie, to niech skontaktuje się ze wsparciem przez czat w aplikacji i zareklamuje transakcję.

Zapomnialem hasla do meila a.zainstalowalem aplikacje na nowo nroj kod dostepu ok . Ale nie moge na mailu potwierdzic linkiem bo tam nie wejde mozektos cos podpowiedziec

wybierz inną metodę weryfikacji. Ja ostatnio miałem problem z mailem, więc wybrałem Połączenie, Zadzwonili, ale niechcący ich zrzuciłem. Na koniec po prostu wybrałem SMS i poszło :slight_smile:

Cześć, nie bardzo mogę znaleźć coś na temat kursów walut oraz w tym wypadku kryptowalut
Przeglądając w aplikacji revoluta kurs BTC zauważyłem spora różnice w stosunku do realnej wartości np na bitbay
Tu przykład skup BTC na 14.30 to 26500.02
W revolucie to 25370
Skad tak ogromne różnice?

1,5% to prowizja:


Ważny jest też moment dokonania transakcji i jej wysokość. Podczas weekendu i powyżej limitu miesięcznego :r: nalicza dodatkową marżę:

Reszta, to MOŻE BYĆ różnica pomiędzy BID a ASK (czasami użytkownicy nieprawidłowo określają kierunek transakcji :slight_smile: )

@seeeetttt Mam pytanie dokonałem przelewu Swift mój odbiorca czeka na przelew juz 7 dni
po konsultacji na czacie dowiedziałem sie ze musze czekac 7-10 dni maksymalnie na odpowiedz gdzie ewentualnie doszło do zapewne odrzucenia transakcji, z tego co czytałem na swift.com banki członkowskie maja dostep do sledzenia danej transakcji, czy jest zatem mozliwosc na szybsza pilna odpowiedz, na czacie nie dostaje odpowiedzi juz od kilku godzin sprawa bardzo pilna

Dziekuje za odpowiedz

Mam pytanie dokonałem przelewu Swift mój odbiorca czeka na przelew juz 7 dni
po konsultacji na czacie dowiedziałem sie ze musze czekac 7-10 dni maksymalnie na odpowiedz gdzie ewentualnie doszło do zapewne odrzucenia transakcji, z tego co czytałem na swift.com banki członkowskie maja dostep do sledzenia danej transakcji, czy jest zatem mozliwosc na szybsza pilna odpowiedz, na czacie nie dostaje odpowiedzi juz od kilku godzin sprawa bardzo pilna

Dziekuje za odpowiedz

Tak, że prowizja jest 1.5% to pamiętam ale chyba nie jest wliczona w kurs, chodzi mi o cyferki kursu między dwowa walutami oknie wymiany, chyba, że się mylę ale było by to raczej slapa rozwiązanie, poza ty przy większej kwocie wymiany mam liczona prowizję i jest ona określoną i widnieje pod kwota wymiany, nie liczyłem czy to akurat 1.5% tyle, że pojawia się dopiero od odpowiedniej kwoty wymiany.
A może jest to jakaś dodatkowa prowizja oprucz tej wliczonej w kurs?

wt., 31 mar 2020, 17:56 użytkownik redi via Revolut Community revolut@discoursemail.com napisał:

Dzień dobry
Swego czasu po próbie nieautoryzowanego dostępu do mojej wirtualnej karty kredytowej, skasowałem ją i założyłem nową.
Teraz się okazuje, że jedna z linii lotniczych będzie próbować zwrócić na nią pieniądze. Pewnie nie dotrą bo jej nie ma.
Czy jest jakaś szansa na jej przywrócenie?
Albo inaczej: co w przypadku zwrotu na kartę której nie ma?
Dzięki i pozdrawiam
Tomek