Polish Community /Group/Support/Fanpage

Czy jest możliwość cofnięcia przelewu za towar gdyż sprzedawca jest oszustem i wyłudza pieniądze. Czy jest możliwość ich odzyskania??

Oczywiście- standardowa procedura chargeback

Część telefonów z Androidem 6 nie jest “bezpiecznych” zdaniem Googla i nie można na nich zainstalować części aplikacji np. Revolut. Przykładowo na moim Oneplus One stało się dokładnie to co opisujesz, że nie dało się zrobić aktualizacji aplikacji.
Rozwiązanie - zainstaluj sobie nowszego Androida na starym telefonie jeżeli potrafisz, lub kup iPhona.

Witam.
Mam taki problem w piątek zostało zablokowane mi konto z informacją, że muszę dostarczyć dodatkowe dokumenty. Napisałem na czacie i od piątku cisza. Pisałem po polsku i po angielsku. Cały czas mam jedynie informację “Looking for an agent…” Dziś na chwilę pojawił się nowy czat, ktoś nawet odpisał od razu po czym czat zniknął i wrócił ten bez odpowiedzi. Próbowałem usunąć i zainstalować aplikację od nowa ale nic to nie daje. Napisałem na czacie w revolut biznes, napisali, że się ze mną skontaktują na prywatnym koncie ale nadal cisza. Co robić?

Moje konto zarejestrowane jest z kanadyjskim adresem ale w aplikacji mam subkonto polskie. Np. chcę zasilić konto karta mBank w PLN i płacić nią w Kanadzie. Niestety nie mogę tego zrobić gdyż dostaje monit ze nie obsługują PLN. Czyli mogę zasilić z mBank tylko w cad. Co jest nieopłacalne bo i tak bank pobierze za przewalutowanie z pln-> uds->cad
Wówczas zasadność posiadania revoult mija się z celem… Chyba ze ja czegoś nie rozumiem. Dzięki z góry za pomoc

hello also i have trouble registering the phone number please help

Witam. Mieszkam w Kanadzie i założyłem tutaj konto w CAD. Zrobiłem także subkonto w PLN. Dodam że mam dwie pensje jedną w PLN druga w CAD. Czasami chce wpłacić PLN i płacić revolutem w Kanadzie. I tu niespodzianka. Informacja jest następująca. Nie mozesz wpłacić PLN. Pracujemy nad tym. Zasil konto w walucie CAD A my dobierzemy najlepszy kurs wymiany. Proszę o pomoc bo to trochę bez sensu

Mam nr IBAN a nie mam SWIFT. Czy można zrobić przelew bez kodu SWIFT? Chodzi po potwierdzenie konta w Euronet. Obsługuje go system szybkich płatności BlueMedia. BM twierdzi, że nie posiada SWIFT i potwierdzić można tylko polskim kontem. Jak to zorganizować? Czy to w ogóle możliwe. Zamysł był taki żeby wpłacać we wpłatomacie euronetu bezpośrednio na revoult.

Witam,

zgubiłam w niedzielę kartę revoluta oraz telefon, na inny telefon ze swoim numerem (duplikat) ściągnęłam aplikacje i próbowałam się zalogować. Wpisuje swoj nr telefonu, pozniej podaje swoj ustawiony kod zabezpieczajacy, nastepnie 6cyfrowy numer, ktory wysyla mi Revolut (sms), nastepnie pokazuje mi sie komunikat Lets take a quick selfie to check its really You, i super fajnie klikam kontynuuj, na sekunde pojawia sie aparat i okienko, w ktorym powinna znajdowac sie twarz, po czym znika i cofa mnie do tegoz komunikatu i tak za kazdym razem, nie pomaga odinstalowanie i instalowanie na nowo aplikacji… czy ktos sie moze spotkal z takim problemem?

Widziałem taki problem na IOS, pomógł reboot telefonu.

Witam
Podpiąłem Revolut pod Apple Pay, bo myślałem, że zapobiegnie to DCC w Polsce.
Byłem dziś w sklepie K&M w Warszawie. Wyświetla mi się na terminalu kwota 78zł. Płacę Apple Pay. Sprzedawczyni (terminal nadal jest u mnie) pyta się patrząc na swój komputer, którego ja nie widzę „Jaka waluta ?”. Mówię „tylko złotówki”. Transakcja przechodzi, ale mi w aplikacji nic nie wyskakuję.
To problem PlusGSM gdzie od tygodnia czy dwóch są problemy. Czasami jest normalnie 4g, a czasami będąc w tym samym miejscu w pracy wiele osób mówi, że nie może się ze mną połączyć lub zamiast 4g wyświetla się 3g.
Idę w zasięg WiFi i wyskakuje mi komunikat Revolta, że zapłaciłem w sklepie w dolarach i w związku z tym, że nie mam dolarów na koncie Revolut pobrali mi z konta złotowego.
Mam już dość problemów z DCC w Revolucie.

Grzebałem w ustawieniach Revolut i znalazłem coś takiego jak dezaktywuj konto. Jak to działa i czy ma wpływ na DCC ? Ktoś ma jakieś doświadczenia ?

Hej, czy ma ktoś doświadczenie w przelewaniu na konto walutowe w Millennium? Wiem, ze przelewy w euro z Revolut są darmowe (Millenium również nie ma żadnych prowizji za otrzymywanie przelewu w €) i kasa idzie bezpośrednio z konta Revolut. Czy jednak przelew dolarów z Revoluta na konto w USD w Millennium będzie darmowe? Czy pójdzie to bezpośrednio, czy przez jakieś banki pośredniczące które uszczkną sobie nieco

Witam serdecznie. Chcę zweryfikować ponownie tożsamość bo mam nowy dowod ale jak klikam w przycisk to nic się nie dzieje

Witam, mam pytanie: gdzie zniknęła część pieniędzy z mojego Konta inwestycyjnego ponad 300usd w czasie kiedy giełda jest zamknięta i nie można realozować żadnej transakcji

NIE pójdzie bezpośrednio i będzie prowizja banków pośredniczących.

Żeby ktoś miał szansę odpowiedzieć na to pytanie, musiałbyś podać więcej szczególów… Generalnie wygląda mi to na Vaults (Konto szczędnościowe/ Sejf)… ale bez szczegółów trudno jednoznacznie stwierdzić.

Mariusz 17 masz jakiś pomysł ?

Witam
Mam taki problem
Od ponad tygodnia moje konto jest zablokowane.
Przy próbie logowania widnieje wiadomość o ponownym dosłaniu zdjęć dokumentujących moja tożsamość.
Zdjęcia wysłałem i nic się nie dzieje
Próbowałem się skontaktować z rev suport poprzez tweetera email oraz live Agent
Jedyna informacje jaka dostałem od live Agenta jest taka że starają się naprawić problem ASAP
Taka sama za każdym razem gdy coś napiszę
Czy ktoś miał podobną sytuację ?
Dostałem przelewy na konto i nie wiem co się z nimi dzieje
Dostaje tylko informacje od aplikacji że moje konto spadło poniżej 10£ co nie jest możliwe

Witam

Mam problem
Miałem 5 dni aktywny link z do zaproszenia osób za £ 9 i zaprosiłem na niego kolegę po wygaśnięciu ważności linku pojawił się następny przez 2 dni mogłem zaprosić osoby za £17 i zaprosiłem kolejna osobę . Te dwie osoby spełniły wszystkie warunki i po otrzymaniu kart zrobiły płatność. Ani oni ani ja nie otrzymaliśmy obiecanych pieniędzy . Pisze do supportu i twierdzą ze jest tylko free card promocja. Jest jakieś biuro obsługi w języku polskim ?

Polski jest dostępny normalnie na czacie :slight_smile:

Witam, otrzymałam w aplikacji wiadomość, że moje konto zostanie zablokowane w ciągu 21 dni i mam wypłacić środki. Chcąc uzyskać wyjaśnia skontaktowałam się przez czat. Osoba z Revoluta stwierdziła że takimi sprawami zajmuje się inny dział i mnie przekieruje. Od 2 dni w oknie czatu jest status “czeka na konsultanta”. Nie moge otworzyć kolejnego okna czatu. Nie uzyskałam żadnych wyjaśnień dotyczących sytacji. Wydaję mi się że nie łamię regulaminu, korzystam zgodnie z zasadami itp. Czy ktoś mial podobną sytuację? W jaki sposob można uzyskać wyjaśnienia?