Polish Community /Group/Support/Fanpage

9.02 zamówiłem fizyczną kartę, która do dzisiaj nie dotarła. Support Revoluta nie działa, tzn. pokazuje info, że karta powinna dotrzeć do 14.02, a jest 23.02 i żeby sprawdzić czy sąsiad nie odebrał. Mogę niby zamówić zastępczą kartę ,ale po pierwsze nie wiem czy dotrze, po drugie jest płatna i nie wiem ile takich dodatkowych kart będę musiał zamawiać, co ze środkami, które są na obecnym koncie?

Cześć,

Mam problem, w związku ze zmianami Revolut prosi o przesłanie ID.
Aby to zrobić próbowałem wykonać aktualizację aplikacji, okazało się że aplikacja jest niedostępna na moje urządzenie, a tam jest Android 6.0.1, teoretycznie wspierany.
Pani na czacie poleciła reinstalację aplikacji i to był koniec, teraz nie mam aplikacji i kontaktu.
Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu?

Pozdr.

Napisz do supportu. Powinni zwrócić CI kasę za zamówienie kolejnej karty (w opisywanej przez Ciebie sytuacji)

Może Twój telefon ma wyświetlacz o przekątnej krótszej niż 3,5"
https://www.revolut.com/pl-PL/help/zaczynamy!/pobieranie-aplikacji-revolut

Zawsze możesz też pobrać emulator Androida na Twój komputer i tam zainstalować Revolut…
(na przykład BlueStacks: https://www.bluestacks.com/pl/index.html)

Samsung Galaxy S5 neo ma przekątną ekranu 5,1", więc to nie ten problem.
Emulator nie rozwiąże mojego problemu na stałe.

Nie twierdziłem, że to rozwiązanie na stałe… Jeśli nie jest to problem wymogów systemowych, to może masz ustawioną jakąś dziwną lokalizację (kraju, który nie jest wspierany przez Revolut). Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby w krajach wspieranych aplikacja Revolut była ukryta w Google Play (tak odczytuję Twoje “i to był koniec”)
Jeśli to jakiś inny problem z instalacją- opisz dokładnie co się dzieje.

Cześć Wszystkim
Będę miał zwrot pieniędzy z Aliexpress na kartę w Revolut. Niestety kartą którą płaciłem odpiąłem niechcący od aplikacji i została trwale zdezaktywowana. Mam teraz kartę wirtualną ale zmienił się jej numer oraz inne dane. Aliexpress nie zwraca pieniędzy na inną kartę niż ta z której była płacona. Co w takim przypadku się stanie jak zwrócą pieniądze na nieistniejącą kartę czy Revolut jakoś wewnętrznie dopatrzy się że stara karta należała do mnie i zaksięguje pieniądze na moim koncie czy trzeba będzie pisać do suportu. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.

Witam
Nie mogę skontaktować się ze wsparciem przez aplikacje i jedyny sposób to założenie nowego tematu.
Lecz tutaj pojawia się problem gdyż nie mam takiej opcji.
Co trzeba zrobić żeby mieć możliwość opisania swojego problemu?

Problemy z upgrade 6.27 i 6.28 - ratunku !!!

Mój iPhone 6s w nocy z 17.02.2020 na 18.02.2020 pobrał upgrade 6.27 i rano okazało się że nie działa panel Revolut. W ciągu dnia pojawił się następny upgrade 6.28 ale nie zmieniło to nic, nie reaguje w aplikacji na Tuch ID ani wpisywanie kodu. Tragedia zostałem w podróży bez kontroli wydatków. W innych aplikacjach Tuch ID działa bez problemu.

Nie moge doladowac swojej karty revolut, ktora jest w walucie funt szterling karta z banku (Lloyds), ktora uzywam na codzien. Na poczatku pojawia sie komunikat “weryfikacja”, pozniej dostaje wiadomosc, ze doladowanie sie nie powiodlo, a na koniec jak sprawdzam historie doladowac to pokazuje “zwrocono”. Dolaczam zdjecie.

Nie moge doladowac swojego walutowego konta (funt szterling) karta z brytyjskiego banku (Lloyds), ktora ma srodki na koncie (funt szterling). Pojawia sie napis weryfikacja po czym przychodzi komunikat, ze doladowanie “not completed”. Nastepnie w historii doladowan jest “zwrocono”. Dolaczam zdjecia, zeby zwizualizowac sprawe.

ok, dzięki. Tak spróbuje zrobić. jak coś sie uda załatwić to dam znać.

Witam. Od miesiąca zmagam się z problem zablokowanego konta Revolut buissnes. Wyslalem wszystkie dokumenty których potrzebowali natychmiast. Jednak ich procedura trwa nadal pisałem do nich na czacie ale cały czas odpisują że odezwa się jak będzie aktualizacja mojego statusu. Najgorsze jest to że mam tam wszystkie swoje środki ponieważ używałem konta jako główne. Ktoś zmagał się tym problem? Jak długo to trwało?
Pozdrawiam

Jak nie możesz skontaktować się przez aplikację- pisz do nich na Twitterze. Według mnie- najszybsza forma komunikacji z Revolut

Nie powinno być z tym problemu. Ja na przykład miałem zwrot (własnie z Aliexpress) na wirtualną kartę jednorazową :slight_smile:

a jaki masz komunikat jak wpisujesz kod?

Myślę, że możesz tu nie znaleźć zbyt wielu użytkowników konta business. Może napisz to pytanie w odpowiednim bloku…?
https://community.revolut.com/c/revolut-for-business/

How can I get a maestro card in poland ? When I want to get a card there is only one option and its Visa.

1 Like

Dzięki za odp już po sprawie

pon., 24 lut 2020, 18:48 użytkownik redi via Revolut Community revolut@discoursemail.com napisał:

There is no option for this. To have Maestro you have to based in country such as Germany, Austria, Netherland… and so on.

Po pierwsze mam nadzieje iz polubicie mój wpis
Przydałaby się opcja doładowania gotówką na poczcie lub w żabce.
Tutaj news doładowania karty mastercard w zabce.
https://poranny.pl/zabki-jak-bankowe-wplatomaty-w-kasie-wplacisz-pieniadze-na-konto/ar/c3-14818208
Mam nadzieje, ze ktos polubi moj wpis … :slightly_smiling_face: