Polish Community /Group/Support/Fanpage

Byłem wczoraj w Żabce. Na drzwiach jest nalepka o treści “You pay in your own currency” i małymi, małymi literkami DCC.

Także uważajcie w Żabce, bo będą chcieli was okraść.

Generalnie- zawsze trzeba uważać na to DCC (ja je uważam za złoooo :slight_smile: )

1 Like

A po podpięciu Revolut card do Apple Pay, to Apple Pay zgłasza się jako polska czy angielska w Polsce ?

Nie mam pewności jak jest z Apple pay, ale prawdopodobnie tak jak w Google Pay - jeśli dodana karta jest polska to token w telefonie tez, dla brytyjskiej będzie brytyjski.

Witam,
Mam problem poniewaz po dokonaniu transakcji w serwisie booking.com dostalam powiadomienie, iz ktos probuje zalogowac sie na moje konto z Hiszpanii, przebywalam wowczas w Polsce zatem byla to proba wlamania na moje konto. Cala sprawe zglosilam na czacie poproszono o mnie o weryfikacje kodem ktory znajdowal sie w tytule transakcji w moim banku. Kod podalam w aplikacji po czym otrzymalam informacje,ze po 48 godzinach ktos mi odblokuje konto. Tak sie jednak nie stalo. Probowalam skontaktowac sie z supportem jednak bezskutecznie. Nikt nie probuje mi pomoc. Prosze o pomoc. Prosze o odblokowanie mi konta.

To ja się jeszcze dolączę do tematu. Chciałbym kupić w Revolucie EURO i przelać część na drugie konto (w Pekao). Czy pobranie zostanie jakaś opłata? Czy są jakieś limity przelewanych EURO powyżej których będą pobrane opłaty?
I w ogóle czy ktoś wie co będzie po Brexicie bo z tego co widzę to konto Revoluta to GB…?

Gdzie jest ten chat bo go znaleźć nie mogę?

Pulpit > Znak zapytania > Nowy czat


Dzień dobry. Chciałem zapytać o dodatkową opłatę 5,65zl podczas zakupów w polskim sklepie (na koncie miałem PLN).

Od dłuższego czasu raczej rzadko zagląda tu obsługa klienta, więc raczej w problemach takich za wiele społeczność wam nie pomoże. W Revolut przelew w euro jest darmowy. Limity są indywidualne. Musisz natomiast przejrzeć cennik swojego banku, czy przelew zagraniczny jest darmowy.

co to za sklep? Może jednak skorzystałeś (niechcący) z jakiegoś wewnętrznego, sklepowego, mechanizmu wymiany walut…

Sklep HEBE. Nie było żadnej możliwości waluty. Na terminalu było tylko PLN, tym bardziej, ze nie miałem żadnych środków w EUR, czy USD.

Cześć,
Robiłem zakupy w jednym z serwisów internetowych poprzez płatność kartą, dodałem kartę revolut. Płatność była w dolarach, kwota 561,99$.
Przed zakupemi dokonałem wymiany na i miałem na swoim koncie w dolarach 562, czyli wystarczająco aby pokryć koszt zakupów.
Serwis gdzie robiłem zakupy poinformował, że płatność się udała i ściągnięto 561,99$,

Screen

ale na revolut przyszła mi informacja że ściągnięto mi kwotę z innego rachunku - z rachunku euro. Podejrzewam, że stalo się tak dlatego, że revolut potrącił dodatkowa opłatę 1,75€ przez co kwota na rachunku dolarów była niewystarczająca i dlatego system pobrał kasę z rachunku w euro.
Chciałbym zareklamować tą sytuację do revoluta, bo jestem na tym stratny prawie 100zl.

Niech ściągną kwotę za zakupy z mojego konta w dolarach, gdzie mam wystarczająco $, a prowizje powinni zapytać z którego konta ściągać bądź powinni ja ściągać z głównego konta (w złotówkach) jak każdy ma ustawione, a tak jak im się podoba.

Ktoś mi pomoże z tą sytuacją, gdzie zgłosić reklamacje lub odwołanie aby to załatwić?
Dla mnie temat warty wyjaśnienia, po kursie wymiany $ zakupy kosztują mnie 2207zl, a po ich wymianie 2287zl więc tak nie powinno być…

Witam Was serdecznie.
Mam pytanie, wpłaciłem przy zakładaniu konta minimalną kwotę 20 PLN, ale chcę zrezygnować i wycofać te pieniądze (wiem że to mała kwota ale jednak). Nie chcę weryfikować konta i wysyłać skanu dowodu osobistego, próbowałem zrobić przelew, ale wyskakuje błąd
“Niestety coś poszło nie tak.
Proszę spróbować później”
Macie jakiś sposób na odzyskanie kasy?
Pozdrawiam.

Jak masz kogoś znajomego z Revolut wyślij mu wewnetrzy przelew na numer telefonu, a on Ci odda gotówkę.

Potrzebuje pomocy z Twojej strony jako ze widze jestes ambasadorem. Od wczoraj, tj. poniedzialek 17 lutego probuje doladowac sobie karta £ (Lloyds bank) swoje konto £ na Revolut. Mieszkam i pracuje w GB. Niestety bezskutecznie. Nastepuje weryfikacja i na tym koniec. Dzwonilem do Lloyds Banku z zapytaniem, czy mam autoryzacje, powiedzieli mi, ze mam. Po czym poinformowali mnie, ze jest problem ze strony Revolute. Nie wiem, co sie dzieje. Nigdy nie mialem problemu z Revolutem az do wczoraj. Wiesz moze jak rozwiazac ten problem? Bede wdzieczny za pomoc. Pzdr.

Czesc Wszystkim,
Potrzebuje pomocy z Waszej strony. Od wczoraj, tj. poniedzialek 17 lutego probuje doladowac sobie karta £ (Lloyds bank) swoje konto £ na Revolut. Mieszkam i pracuje w GB. Niestety bezskutecznie. Nastepuje weryfikacja i na tym koniec. Dzwonilem do Lloyds Banku z zapytaniem, czy mam autoryzacje, powiedzieli mi, ze mam. Nie wiem, co sie dzieje. Nigdy nie mialem problemu z Revolutem az do wczoraj. Czy ktos moze spotkal sie z podobnym problemem i wie jak go rozwiazac? Bede wdzieczny za pomoc. Pzdr.

Napisz do Revolut na czacie w aplikacji. Poproś ich o informację na temat płatności.
Jeśli uważasz, że coś jest z nią nie w porządku- jak tylko uzyska status “Gotowe” reklamuj ją poprzez kliknięcie “w razie problemy uzyskaj pomoc” a następnie “porozmawiaj z nami na czacie”

o jakiej weryfikacji mowa? Masz jeszcze niezweryfikowane konto? Ponieważ czytam, że wcześniej nie miałeś problemów, to oczywiście mam na myśli jakąś ponowną weryfikację (na przykład Dowód osobisty zamiast Prawa Jazdy, lub źródła dochodów)

Co do opłat- sprawdź TOiP w PeKaO.
Co do limitów- nie ma limitów przelewów, ale jest limit kredytowy przewalutowania (sprawdzisz go w szczegółach konta Revolut)