Polish Community /Group/Support/Fanpage

Mam problem. Zrobiłam dzisiaj zakupy w sklepie internetowym. Zapłaciłam kartą. Niestety okazało się, że ten sklep to oszustwo. Czy jest szansa zablokowania jakoś tego przelewu. Na razie zablokowałam kartę.

Hey dzieki za odpowiedz, może to ma coś wspólnego ze wogule moja mama nie ma literki r koło jej numeru jakby jej konto nie było aktywne ??kto wie o co chodzi???

mi max 1 dzień, zależy o której godzinie też.

Witam ponownie ! Nie posiadam karty fizycznej i podczas płatności zbliżeniowej poproszono o kod PIN ! Gdzie mogę go znaleźć ?

Jaki to sklep? Skąd wiesz, że to oszustwo?
Natomiast co do zasady- oczywiście- zgłoś się do wsparcia i poproś o chargeback.
Tam będziesz musiała przedstawić swoje argumenty, które zostaną ocenione. Byś może zostaniesz poproszona o jakieś dodatkowe działania, ale jeśli to jest oszustwo, to nie powinno być z tym problemu (choć nie jest to krótka procedura)

No właśnie- jest tak jak pisałem. Link się wygenerował, bo system nie rozpoznał numeru Twojej mamy. Sprawdziłaś ten numer telefonu w Twojej książce telefonicznej?

Witam. Kolejny problem. Mam środki na koncie, wysyłam je do Polski, podałem wszystkie dane, na koniec pojawia się problem - payment required - . Nie rozumie dlaczego domaga się paymentu. Powtórzę, mam środki i ja za nic nie płacę tu tylko robię przelew na inne konto. Wysyłka powinna być szybką i prosta.

Hej, zmienilem telefon i numer i nie moge dostac sie do swojego konta. Czat z revolutem nie pomaga, niby ktos to sprawdza ale zadnej informacji zwrtonej nie ma. Moze ktos wie jak to rozwiazac? Pozdr Marcin

Próbowałeś tego?

Oczywiście, spróbowałem już wszystkie opcje. Widziałem 4h na czacie. Nawet pojechałem do koleżanki z byłej pracy odzyskać telefon i numer i nie mogę sie zalogować nadal. Tracę już siły i cierpliwość.
Czy możesz mi jakoś pomóc proszę

Śr., 10.06.2020, 21:54 użytkownik redi via Revolut Community <revolut@discoursemail.com> napisał:

Widzę dużo problemów :smiley:

Dzień dobry,

Czy jest jakaś opcja wymuszenia karty Visa Infiinte? Chciałbym zamówić ową kartę ale z tego co czytałem, to otrzymuje się losową (MasterCard / Visa) i na dodatek nie są “infinite” co mnie nie interesuje

Serdecznie pozdrawiam

Jestem takim samym użytkownikiem forum jak Ty, więc nie bardzo mam jak pomóc. Jeśli masz problem z kontaktem via chat, to spróbuj może Twitter lub FB.

Jeśli widzisz problemy i możesz pomóc, to pomóż zamiast wrzucać takie nic niewnoszące komentarze…

Witam serdecznie, mam problem z opcją produktów majątkowych, kupiłem wczoraj 200 akcji spółki Grupon które wzrosły 1600% w skali dnia na koncie pojawiły się pieniądze, następnie akcje zginęły i mojej zakładki, pojawiły się ponownie po kilku godzinach w liczbie 10. Zginęło mi 4000$ kto jest za to odpowiedzialny?

Dzień dobry, jakie są limity dziennych transakcji giełdowych? Czy jak wykrozystalam 3 dziennie tramsakxje w ciagu 5 dni roboczych, nastepna bede mogla wykonac dopiero za tydzien?

Grupon dokonał revers splitu 1:20. Te 200 akcji zamieniło się w 10 akcji o 20 krotnie większej wartości. Wszystko jest w porządku.

Hi can you tell me how to chat with someone at Revolut, they’ve disappeard with my money!!! Thanks

Wpisz ręcznie, nie kopiuj wklej

Tu nie bardzo rozumiem- jakiej płatności oczekuje? Kartą?

Generalnie pracują nad tym. Na razie jeszcze nie do końca to działa. Możesz spróbować PIN 0000 lub 1234 (zawsze w przypadku blokady możesz wygenerować nowa kartę wirtualną. Oczywiście w takiej sytuacji NAJPIERW usuń starą, żeby nie ponosić dodatkowych kosztów)

Z mojego doświadczenia wynika, że widzisz kartę jaka do Ciebie przyjdzie (najpierw w momencie dokonywania wyboru widzisz jej model i organizację płatniczą, a później widzisz konkretnie Twoją kartę). Według mnie nie masz możliwości wymuszenia czegokolwiek.
W aplikacji widzę, że aktualnie Polakom wydawane są tylko karty VISA i CHYBA wszystkie są Infinite, ponieważ nawet karty jednorazowe są tak rozpoznawane :slight_smile:

Chce dodać brytyjskiego odbiorcę przelewu i muszę podać numer rozliczeniowy.Czy toSort Code?

Dzień dobry! Jak wygląda sprawa z podatkami?) Czy mogę używać konto Revolut np. dla e-commerce? Chodzi o to, czy ma dostęp to środków na revolute skarbówka?