Polish Community /Group/Support/Fanpage

tak

Co konkretnie masz na myśli?

Czy jest wiadomo czy Revolut planuje wprowadzenie kredytów na koncie lub kart kredytowych ?

Witam , mam dziwny problem z przyjmowanie przelewy z innych banków na mojego revoluta. Mam konto darmowe. Kiedy moi znajomi chcą przelać środki z ich banku na moje konto nie mogą ? Kilka dni temu dostałem pierwszy przelew od kolegi i pieniądze od razy pokazały się na moim koncie dziś 3 osoby próbowały przejąć na moje konto pieniądze i nie potrafili. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego ?

Planuje, ale nie podaje żadnych, nawet przybliżonych, terminów.

W jakiej walucie? W jakich krajach są te banki?

Funty , I w Tym samym kraju . Hallifax bez problemu , barclys nie udało się , Lloyds nie udało się

Witam, problem jest mianowicie taki - nie jestem wstanie wykonać weryfikacji tożsamości(każdorazowo komunikat “Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później”), a moje 20zł leży tam na koncie.

Szwagier wysyłał i nie miał takich problemów… Nie wiem od czego to zależy…

Możesz spróbować kontaktu via Twitter albo FB. Na tym forum wyczytałem tylko o dwóch “rozwiązaniach”

  1. Próbuj do skutku
  2. Zainstaluj Revolut na innym urządzeniu (może być na emulatorze Androida) i… patrz punkt 1

Zakładka Akcje w Produkty Majatkowe nie potrafi się załadowac, czy ktoś z was ma podobny problem ? Trwa to od około trzech dni

Witam, mam taki problem, a mianowicie wyjeżdżam do Grecji w związku z czym zamówiłem kartę fizyczną revolut. Niestety możliwe, że przez Pocztę Polską karta nie zdarzazyla przyjść, a wyjeżdżam jutro. W związku z tym wysuwam pytania: Czy normalnie mogę płacić przez Google Pay karta wirtualną wielokrotnie bez żadnych komplikacji, a po drugie to czy bez posiadania fizycznie karty, ale posiadając ja w aplikacji Revoluta i podpiętą pod Google Pay mogę ja aktywować i normalnie płacić.
Pozdrawiam.

Karta fizyczna w aplikacji po dodaniu do Google Play będzie działała bez aktywowanego plastiku w bankomacie, ale masz też możliwość dodania bezpłatnej wirtualnej karty do GPay i tak samo działa plus wypłaty z zbliżeniowe z bankomatu, mam na myśli Mastercard - sprawdziłem działa. Visa Infinite wypluwa błąd w Euronecie w Polsce, a z tego co wiem to w Grecji te bankomaty można spotkać :slight_smile:

Teoretycznie możesz, tyle, że dla tej karty nie masz PIN, więc jak będziesz musiał go wprowadzić, to płatność się nie powiedzie.

Tak, możesz

Sugeruję omijać Euronet z daleka- zawsze zapłacisz prowizję

Część,
mam taki mały problem :frowning:
podobno wysłano do mnie kartę ( jakieś 6miesięcy temu)
tylko ja tej karty nigdy nie otrzymałem, jak mogę ponowić wysłanie karty ii zablokować poprzednią?

Mi jeszcze nie zdarzyło się zapłacić za wypłatę z konta złotówkowego w Euronecie :slight_smile: Ale wiem, że ludzie płacą prowizje, bo szybko klikając przez zapytania bankomatu pozwalają na wymianę złotówek na euro i z euro na złotówki i tak operator bankomatu ma prawo do naliczenia opłaty dodatkowej :slight_smile:

Nie o tym mowa. Mowa u dodatkowej opłacie właściciela bankomatu (surcharge).
Jeśli nie płacisz prowizji w PL, to znaczy, że masz kartę MasterCard z polskim BIN.
Przy wyjeździe za granicę z pewnością spotkasz się w takim przypadku z prowizją.
Dodatkowo- aktualnie spotkasz się też z prowizją w przypadku wszystkich kart VISA.

Oczywiście można zapłacić dodatkowo za Dynamic Currency Conversion, ale to nie o tą opłatę chodziło mi, kiedy pisałem poprzednią odpowiedź.

Po prostu napisz do nich na czacie w aplikacji :slight_smile:

Witam,
Musiałem zresetować telefon do ustawień fabrycznych i nie pamiętam kodu dostępu do aplikacji. Wysłałem prośbę o reset kodu dostępu, wysłałem zdjęcie z dokumentem tożsamości i dostałem maila zwrotnego, w którym był “przycisk” do resetu tego kodu. Coś jednak nie działa ponieważ po wpisaniu i potwierdzeniu nowego kodu pojawia się komunikat, że nie można potwierdzić logowania w określonym zakresie (org. “unable to confirm scoped signin”). Wyszedłem z tego i spróbowałem ponownie za pomaca “przycisku” z maila, tym razem po wpisaniu nowego kodu przeszedłem do kolejnego okna, w którym należy podać nr tel. ale tutaj już uparcie pojawia się taki sam komunikat jak wcześniej i nic więcej nie można zrobić :frowning:
Mam pytanie czy ktoś miał już taki problem i może mi jakoś pomóc? Albo czy stary kod dostępu albo pin może być zapiany w jakichś dokumentach papierowych, które mogłem otrzymać pocztą podczas zakładania konta? Wim że kod dostępu był w aplikacji, do której nie mogę się zalogować, a w etui od karty nic nie.
Z góry dziękuje za wszelaką pomoc

Cześć , mam pytanie : jak mogę wyrobić drugą kartę revolut junior dla mojego drugiego syna mając revolut metal?

Nie takiej opcji bo ciągle Mam CHAT zablokowany z informacją, że za dużo mają wiadomości i każą czekać na odblokowanie

a możesz wrzucić screena jak to wygląda?
Zawsze tez możesz próbować kontaktu via Twitter (lub FB).
Z mojego doświadczenia wiem, że Twitter jest bardzo efektywny :slight_smile:

Witam mam pytanie . Mam podane konto Revolut do otrzymania wynagrodzeń. Czy na to konto mogę otrzymywać normalnie przelewy z innych Banków typy PKO , ING . Itp?

Witam , ktoś się orientuje czy zrobienie z Anglii przelewu z użyciem lokalnego numeru konta nadal dochodzą na konto revolut GBP otwarte w Polsce ? ( teraz jak się revolut przeniósł z Anglii na Litwę , pisali ze się pozmieniają numery i mamy posprawdzać nowe dane. z tego co widzę wszystko jest po staremu. Ale próbowałem przelać 1 funta i do dzisiaj nie doszedł. wcześniej kasa dochodziła w jeden , dwa dni )

Ktoś z was wysyła pieniądze z Anglii na revolut korzystając z numeru konta lokalnego ? czy trzeba teraz używać międzynarodowego swift ?

Pozdrawiam