Polish Community /Group/Support/Fanpage

Właśnie odrębny limit tylko na wypłaty z bankomatu miałem na myśli (aby nie “przestrzelić”) i odróżnić go od transakcji bezgotówkowych kartą.
czyli wychodzi na to, że to zadziałała jeśli:

  • zamówię kartę dodatkową;
  • na dodatkowej ustawię limit 800/1600pln;
  • dodatkową będę używał tylko do wypłat z bankomatu;
  • główną do transakcji bezgotówkowych w terminalach.
    Dzięki temu będę wstanie uzyskać “autoblokadę” na wpłaty gotówki bez weryfikacji kursu / historii w aplikacji, jednocześnie zachowując pełen dostęp do płatności bezgotówkowych.
    Dobrze myślę, czy coś przegapiłem? :slight_smile:

pon., 4 maj 2020, 17:11 użytkownik redi via Revolut Community <revolut@discoursemail.com> napisał:

Witam, czy wiadomo dlaczego nie można płacić Revolut za teleelevidenie?

Wpisuje z ręki i nic

wt., 5.05.2020, 13:31 użytkownik LukUsc via Revolut Community <revolut@discoursemail.com> napisał:

Witam. Nie jestem pewien czy podczas zakładania konta do obrotu giełdowego zaznaczyłem że jestem rezydentem EEA. Co w przypadku gdy nie zaznaczyłem tej opcji. Przed chwilą dostałem pierwszą dywidendę i podatek od niej 30% opłacony jest w Stanach Zjednoczonych. Czy to znaczy, że nie zaznaczyłem EEA?

Witajcie,
Mam podpiętą kartę Revolut do konta na Amazonie (US).
Amazon próbuje odnowić subskrypcję jednej z usług i non stop odpytuje saldo konta PLN, zamiast USD (płatność jest w USD). Nie rozumiem, o co chodzi. Płaciłem już kartą Revolut w Internecie i zawsze pobierało mi z subkonta odpowiedniego do waluty transakcji…

Witam, dokonałem zakupu kartą jednorazowa, którą po transakcji zniszczyłem. Teraz sklep ma dokonać mi zwrotu zapłaty czy mimo zniszczenia karty kasa wróci na moje konto? Sklep twierdzi że już dokonał zwrotu i żebym się kontaktował z bankiem

Bez obawy- wróci.

Dzięki wielkie za pomoc

Witam na moim koncie Revolut w miejscu obrót giełdowy mam komunikat: “coś poszło nie tak :(”
Czy to minie samo czy zainstalować aplikacje od nowa? Pytam, bo mam trochę $ i nie wiem czy mam sie czego obawiać.

Ja bym się nie obawiał, ale u mnie zakładka działa bez problemu. Może rzeczywiście spróbuj albo się wylogować, albo wylogować i usunąć dane aplikacji. Tylko sprawdź sobie numer telefonu na którym masz konto:)

Witam.
Oczekuję na fizyczną kartę Revolut.
W międzyczasie dodałem kartę “Metal” do płatności Apple Pay.
Czy zadziała ona przy pierwszej płatności zbliżeniowej w sklepie, czy muszę czekać na fizyczna kartę, aby ta w ogóle działała?
Pozdrawiam.

Powinna zadziałać, natomiast płatności zbliżeniowe kartą fizyczną będą dostępne po pierwszej transakcji z użyciem chipa i podaniu PIN

Cześć, czy też macie problem z logowaniem po aktualizacji apki?
U mnie po uruchomieniu aplikacji wyskakuje pokaz slajdów, poniżej przycisk “utwórz darmowe konto”. A gdzie jest opcja zalogowania jeśli konto już posiadam? Jeśli kliknę w “otwórz bezpłatne konto” i wpiszę mój numer telefonu do logowania to zamiast kodu weryfikacyjnego pojawia się monit: “Niestety coś poszło nie tak. Proszę spróbować później.” Próbuję i próbuję i wciąż cos jest nie tak. Jak długo po potrwa?

Spróbuj ponownie. Ja (z innego powodu) musiałem przeinstalować aplikację.
Rzeczywiście po reinstalacji jest mowa tylko o założeniu konta, ale po wpisaniu mojego (istniejącego już w bazie) numeru telefonu otrzymałem komunikat o wysłaniu maila i aplikacja (Revolut) pozwoliła mi otworzyć klienta email. Tam czekał już na mnie email, w którym kliknąłem przycisk z potwierdzeniem logowania (jako aplikację wskazałem Revolut). I to by było na tyle.

Hej,

jak założyć nowy temat? Czy pracujemy tu pod jednym?

PS. Zdziwiło mnie przed chwilą 5% pobrania za wymiane PLN na Bitcoin a zwykle było to wszystko darmowe do kwoty 20k PLN. Pominąłem jakaś zmianę regulaminu?

Pozdrawiam,
Adrian

Nowy temat zakładasz tu:


Przy krypto zawsze była prowizja, ale rzeczywiście- ostatnio wzrosła

Cryptocurrencies
Regular customers
Before 25th May 2020 - 1.5%
After 25th May 2020 - 2.5%

High-frequency standard customers
Before 25th May 2020 - 2%
After 25th May 2020 - 3%

Hej,

dzięki…

wciąż nie rozwiązuje to moich 5% w normalnych godzinach :confused:

Trudno, po prostu zrezygnuję z tej usługi.

Miłego dnia!

Witam serdecznie :wave: czy z app Junior można dokonywać płatności telefonem NFC ?

Niestety, na ten moment nie ma takiej opcji… są plany :stuck_out_tongue:

image

Witam, czy mogę prosić o informacje/pomoc w złożeniu reklamacji ? Gdzie się skierować? Do kogo pisać? Dokonywałem kilku przelewów w USD ( jednego dnia ) i okazało się ze każdy taki przelew został pomniejszony o 20 USD. Bank do którego przelewałem nie pobiera opłat, przy przelewie w revolut tez była informacja ze nie pobiera opłat. Straciłem 100 USD. Proszę o pomoc