Polish Community /Group/Support/Fanpage

a jaki jest status tych płatności? Zakładam, ze jedna ma status “Gotowe”, a druga “W trakcie” (albo coś podobnie brzmiącego), ewentualnie obie są “W trakcie”.
Jeśli mam rację, to nie musisz się niczym przejmować, blokada powinna zostać zdjęta w przeciągu 7 dni.
Jeśli natomiast obie mają status “Gotowe” to po prostu reklamuj jedną w Revolut. Opisz sytuację, przestaw efekty rozmów z HBO i oddadzą Ci kasę. Luz. Będzie ok.

Czytałem artykuł https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/revolut-bedzie-udostepniac-wasze-dane-mozna-to-jednak-wylaczyc/zc76dj9

W aplikacji wyłączyłem dzielenie się z portalami moimi danymi. Ale dzielenie się z instytucjami finansowymi trzeba robić przez chat. Skontaktowałem się z chatem (1minuta czekania czyli szybko), ale gość nie wiedział o czym mówię i polecał mi wyłączenie w aplikacji. Potem stwierdził, że prześle moje zgłoszenie dalej.
Ciekawe czy ktoś przechodził już tą procedurę ?

tak, wystarczy napisać na czacie “I’d like to opt out” i dostaniesz automatyczną odpowiedź, że wyłączą to w przeciągu 24 godzin. Po zakończeniu procedury dostaniesz powiadomienie, że już wyłączyli.

cześć, korzystam od jakiegoś czasu z revolut, na razie nie napotkałem większych problemów, mam jednak kilka pytań, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, pomóżcie proszę

1. pracuje obecnie w norwegii, chciałbym podać numer konta revolut do przelewu wynagrodzenia, i tutaj pojawia się pierwszy znak zapytania, czy to w ogóle dobry pomysł, ktoś z tej opcji korzystał?
  2. czy jest jakiś limit środków jaki pracodawca może przelać jednorazowo na konto revolut? w moim przypadku będzie to kwota rzędu 30k pln, czy to w ogóle przejdzie? czy będzie wymagana jakaś dodatkowa procedura

jeśli ktoś pracuje w norwie i miał z tym jakieś doświadczenia to proszę bardzo o pomoc
pozdrawiam

Nie powinno być z tym problemów, pod warunkiem, że w aplikacji masz adres norweski i konto, które tam się pojawi jest kontem lokalnym (norweskim)

Co do zasady takowych limitów nie ma, może się jednak okazać, że środki pojawią się na Twoim koncie, ale zostaną zablokowane do czasu wyjaśnienia ich źródła (zakładam, że tu piszesz o jakiejś legalnej umowie z pracodawcą)

W Norwegii nie byłem, ale zasady są podobne dla wszystkich krajów.

Witam,
Zamierzam wybrać się do rodziny na Litwę, dlatego próbuję założyć konto revolut.
Niestety nie mogę przejść procesu weryfikacji. Wielokrotnie próbowałam, zdjęcia były czytelne. Dowód mam z 2005 roku z nieoznaczoną datą ważności. Czy z tego może wynikać problem? Paszport mam jeszcze starszy.
Pozdrawiam,
Maria

Jesli juz podalas swoje dane w apce to proponuję napisać w niej do support na chacie. Miałem podobny problem przy zakładaniu i po prostu automat nie umiał mnie zweryfikować. Fakt to było już dawno, ale może jest podobny problem

Jeśli dowód był wydany bez określenia okresu ważności, wszystko powinno być ok. Tak jak pisał @kylo32 sugeruję kontakt via chat.

Przy okazji- @Maria54, jestem pod wrażeniem Pani znajomości nowych technologii.
Moja mama, która jest co najmniej 15 lat młodsza od Pani, nie może się przekonać do nowoczesnej bankowości :slight_smile:

1 Like