Polish Community /Group/Support/Fanpage

a jaki jest status tych płatności? Zakładam, ze jedna ma status “Gotowe”, a druga “W trakcie” (albo coś podobnie brzmiącego), ewentualnie obie są “W trakcie”.
Jeśli mam rację, to nie musisz się niczym przejmować, blokada powinna zostać zdjęta w przeciągu 7 dni.
Jeśli natomiast obie mają status “Gotowe” to po prostu reklamuj jedną w Revolut. Opisz sytuację, przestaw efekty rozmów z HBO i oddadzą Ci kasę. Luz. Będzie ok.

Czytałem artykuł https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/aplikacje/revolut-bedzie-udostepniac-wasze-dane-mozna-to-jednak-wylaczyc/zc76dj9

W aplikacji wyłączyłem dzielenie się z portalami moimi danymi. Ale dzielenie się z instytucjami finansowymi trzeba robić przez chat. Skontaktowałem się z chatem (1minuta czekania czyli szybko), ale gość nie wiedział o czym mówię i polecał mi wyłączenie w aplikacji. Potem stwierdził, że prześle moje zgłoszenie dalej.
Ciekawe czy ktoś przechodził już tą procedurę ?

tak, wystarczy napisać na czacie “I’d like to opt out” i dostaniesz automatyczną odpowiedź, że wyłączą to w przeciągu 24 godzin. Po zakończeniu procedury dostaniesz powiadomienie, że już wyłączyli.

cześć, korzystam od jakiegoś czasu z revolut, na razie nie napotkałem większych problemów, mam jednak kilka pytań, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi, pomóżcie proszę

  1. pracuje obecnie w norwegii, chciałbym podać numer konta revolut do przelewu wynagrodzenia, i tutaj pojawia się pierwszy znak zapytania, czy to w ogóle dobry pomysł, ktoś z tej opcji korzystał?
  2. czy jest jakiś limit środków jaki pracodawca może przelać jednorazowo na konto revolut? w moim przypadku będzie to kwota rzędu 30k pln, czy to w ogóle przejdzie? czy będzie wymagana jakaś dodatkowa procedura

jeśli ktoś pracuje w norwie i miał z tym jakieś doświadczenia to proszę bardzo o pomoc
pozdrawiam

Nie powinno być z tym problemów, pod warunkiem, że w aplikacji masz adres norweski i konto, które tam się pojawi jest kontem lokalnym (norweskim)

Co do zasady takowych limitów nie ma, może się jednak okazać, że środki pojawią się na Twoim koncie, ale zostaną zablokowane do czasu wyjaśnienia ich źródła (zakładam, że tu piszesz o jakiejś legalnej umowie z pracodawcą)

W Norwegii nie byłem, ale zasady są podobne dla wszystkich krajów.

Witam,
Zamierzam wybrać się do rodziny na Litwę, dlatego próbuję założyć konto revolut.
Niestety nie mogę przejść procesu weryfikacji. Wielokrotnie próbowałam, zdjęcia były czytelne. Dowód mam z 2005 roku z nieoznaczoną datą ważności. Czy z tego może wynikać problem? Paszport mam jeszcze starszy.
Pozdrawiam,
Maria

Jesli juz podalas swoje dane w apce to proponuję napisać w niej do support na chacie. Miałem podobny problem przy zakładaniu i po prostu automat nie umiał mnie zweryfikować. Fakt to było już dawno, ale może jest podobny problem

Jeśli dowód był wydany bez określenia okresu ważności, wszystko powinno być ok. Tak jak pisał @kylo32 sugeruję kontakt via chat.

Przy okazji- @Maria54, jestem pod wrażeniem Pani znajomości nowych technologii.
Moja mama, która jest co najmniej 15 lat młodsza od Pani, nie może się przekonać do nowoczesnej bankowości :slight_smile:

1 Like

Cześć,

mam podstawowy problem, byc moze był juz tu omawiany, ale nie dalam rady przeczytac wszystkich wczesniejszych postów.

Moja historia z revolutem wyglada tak: najpierw dostałam fizyczną kartę Revolut VISA od kolegi. Dopiero jakiś czas później zainstalowałam aplikacje, zweryfikowałam konto paszportem i podłączyłam fizyczną kartę od kolegi. Zasiliłam konto. A potem próbowałam zapłacić w kilku miejscach w Grecji - ani razu sie nie udało, więc odpuściłam. Po powrocie z wakacji próbowałam zapłacić w Polsce - tez sie nie udało. W historii mam ciągle komunikat, że karta nieaktywna.
I nie mam pojęcia jak mam ją aktywować, skoro nie udaje się to podczas płatnosci w sklepie - a takie są ogólne wskazówki.

Będę wdzięczna za pomoc.

Joanna

Twoja karta jest na okaziciela, czy ma wytłoczone imie i nazwisko kolegi? W Polsce nie widziałem w sklepach tych kart na okaziciela, tylko w UK. Jeśli karta jest na okaziciela to napisz do support jaką masz sytuację, powinni za darmo wymienić Ci na nową kartę. Niewykluczone że te na okaziciela nie są akceptowane tak szeroko jak te imienne.

Moi drodzy pomóżcie proszę. Dostalem nową kartę od swojego banku. Poprzednia straciła ważność i nie moge pobrac srodkow na karte. Jak moge zmienic dane karty na koncie revolut?

Cześć,

Mam taki problem, że robiłem transakcję przez internet (xoom) i wymagają oni ode mnie okazania wyciągu z karty, którą dałem jako opcję płatności. Tymczasem nie mogę znaleźć nic takiego w aplikacji. Są opcje wyciągu ale nie ma tam danych karty i nie przyjmują mi takich danych.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Witajcie!

Chciałbym poprosić o pomoc. Biorę udział w promocji „Metal Card”. Wysłałem swojemu znajomemu link, żeby pobrał aplikacje. Udało mu się przejść cały proces, łącznie z wpłata i zamówieniem karty wczoraj wieczorem. Do dzisiaj nie widzę w aplikacji informacji o tym ze przyjął zaproszenie.

Czy ktoś wie o co może chodzić? Zależy mi na czasie, No bo cóż, na wszystko jest ledwie 7 dni.

Pozdrawiam!

Przejdz do dodaj pieniądze → zmień (metode wpłaty) ikona i przy karcie i usuwasz starą, dodajesz nową.

Jest opcja generowania wyciągu, ale nie ma tam numeru karty. Gdzieś na forum już był taki wątek. Jedyna opcja to prośba do supportu na chacie w apce zdaje mi się.

Czy ta osoba na pewno wpisała swój numer na stronce z linka od Ciebie i dopiero dokonała rejestracji/weryfikacji i zamówienia karty? Mi udało się załapać na tę promkę i wszystkie zaproszenia przeszły bez problemów.
Jak masz pewność, że wszystko zrobiłą ta osoba ok - niestety też support w apce, ewentualnie twitter.

Na koncie PLN wybierasz ten duży plus po lewej stronie, na górze (“Dodaj pieniądze”)
image

Później “Zmień”

Potem, na samym dole powinna być dostępna opcja “Dodaj kartę debetową lub kredytową”

Jeśli jakąś chcesz usunąć- wybierasz tą literkę “i” w kółku przy karcie.

Zakładam pierwszy raz rewoluta. Potrzebuję refa jeśli jest i jakieś pierwsze porady

aktualnie mam tylko darmową kartę:
https://revolut.com/referral/robert2li

pierwsze porady

Czy dostałeś jakąś odpowiedź? Bo jakoś nie ogarniam tego forum z telefonu ale też potrzebuję znaleźć szczegóły przelewu przychodzacego

W jaki sposób sprawdzić nr konta osoby która wysłała mi pieniądze? Na chwilę obecną mam tylko imię i nazwisko tej osoby na liście wpływó
w

Według mnie, niestety, tylko kontakt z supportem przez czat…