Polish Community /Group/Support/Fanpage

Dzień dobry potrzebuje pomocy przesłałem na konto revolut znaczące środki z PZU z tego powodu zablokowano mi konto i musiałem potwierdzić ze te pieniądze zostały mi wysłane, odbyłem trzy rozmowy z supportem i za każdym razem brakowało mi jakiegoś dokumentu potwierdzającego wpłaty na konto gdy już je wszystkie dostarczyłem support nie odpisuje od pięciu dni proszę o pomoc

Ja również mam duży problem, podałam zły nr konta do pracodawcy, zmieniłam go od razu jak sie zorientowałam, ale nie dostałam pierwszej wypłaty. payroll mi powiedział, ze sama musze sie skontaktować z bankiem, ale niestety nie wiem jak. W czacie odpisuje automat, przez telefon tez rozmowa z automatem … czy ktoś mógłby mnie jakos pokierować?

Ja zawsze twierdzę, że Twitter jest najszybszy, Jeśli nie będziesz mógł im napisać wiadomości prywatnej- napisz, że masz blokade konta i chcesz im napisać DM, ale nie możesz. Potem powinno pójść szybko.

Cześć! Niedawno założyłam revoulta i chciałabym wysłać znajomym link aktywacyjny gdzie za polecenie obie strony dostają 25zl. Jednak pokazuje mi się komunikat ze znajomi dostaną ode mnie jedynie kartę bo termin na 25zl minął

Witam! Trafiłam tu przez przypadek, ale może ktoś pomoże… Nie mam lepszego pomysłu. Kupiłam bilety lotnicze płacąc kartą Revolut. Na aplikacji transakcja jest odrzucona (nie zauważyłam że coś było nie tak z ustawieniami). Mimo, że pieniądze z konta nie wyszły, bilety są kupione. Mam nawet potwierdzenie płatności. Problem w tym, że jak Revolut się zorientuje, że za mnie zapłacił, to pewnie zabierze te pieniądze, a ja zostanę bez biletów… Dzwoniłam do linii lotniczych, ale powiedziano mi że mam się kontaktować z bankiem xD No i tu jest problem. Ktoś ma rady co robić?

Witam
Czy Polski komornik może zająć konta na Revolut?

Witam jeśli ktoś ma problem proszę pisać mi na fejsbuku iż niestety lub stety nie jestem ambasadorem marki już ale mam dość spore doświadczenie w tej sprawie więc jakoś mogę pomóc lub doradzić.

https://www.facebook.com/lesiakrafal

Proszę pisać na fejsbuku. Pozdrawiam

Cześć, mam problem z logowaniem do aplikacji. Zmieniłem telefon, podczas logowania podaje wszystkie dane, których używałem na poprzednim telefonie. Pod koniec wyskakuje pytanie “Znany się już?” Klikam tak zaloguj i aplikacja wraca do samego początku. Czy ktoś może mi powiedzieć jak mogę się zalogować? Pozdrawiam

Promocje są czasowe i pokazują się różnym klientom w różnym czasie. Jeśli nie masz tej promocji w aplikacji, to musisz na nią poczekać. Ja miałem wcześniej tą promocję z 25 PLN, teraz mam darmową kartę.

Nie przejmuj się. Linie lotnicze ściągną sobie tą płatność z Revolut (tzw. płatność opóźniona).
Biletów Ci nie zabiorą. (miałem analogiczną sytuację w zwykłym sklepie)

tego co tu czytam- nie:

Na forum są też inni Ambasadorowie z Polski :slight_smile:

A czy nie zmieniłeś przypadkiem numeru telefonu w tzw. międzyczasie?
To typowe zachowanie aplikacji, kiedy podajesz numer telefonu na którym nie zostało założone konto.
Możesz poprosić o pomoc na Twitterze (tam działają naprawdę szybko). Jeśli dalej będziesz miał problem- napisz do mnie PW. Postaram się pomóc.

Cześć , chciałbym cofnąć transakcje „ przelew bankowy „ ale jak to robię ukazuje się komunikat „ coś poszło nie tak „ co to może oznaczać ? Pozdrawiam

Pisz do nich via chat w aplikacji

Utworzyłem grupę na Fejsie jeśli ktoś byś chciał dołączyć to zapraszam.

https://www.facebook.com/groups/481702805761952/

Witam, nie działa mi link do zaproszenia znajomych, czy ktoś też ma ten problem? Wyskakuje, że link nie istnieje

w sensie- Twój link nie działa, czy nie działa link otrzymany przez Ciebie?
Możesz go tu wkleić?

Cześć. Chciałem się zapytać, w jaki sposób można uzyskać możliwość tworzenia tematów? Czy po prostu muszę poczekać, aż mi wbije jakaś odpowiednia ranga?

Witam Państwo

Mam problem z zalogowaniem się na konto.Wpisuje swój stary numer telefonu,wpisuje kod PIN I dalej aplikacja nie działa.Trzy razy odinstalowalem z telefonu swego aplikację Ale to nie pomaga.Dodam jeszcze,że używam polskiego numeru .

Witam,

Mam problem i nie potrafię się z nim uporać…
Z dwa tygodnie temu ściągnąłem aplikację Revolut i chciałem założyć konto.
Wszystko przebiegało sprawnie wpisałem numer telefonu i dostałem kod sms doszedłem do etapu wpisywania danych adresowych i zerwało mi połączenie internetowe z wifi.
Za drugim razem się zamyśliłem i wpisałem swój brytyjski numer ponownie przyszedł kod sms i zerwało połączenie internetowe.
Na tym koniec więcej razy nie dostałem kodu sms i możliwości dokończenia rejestracji.
Szukałem pomocy na czacie poprzez aplikację w polu zmiana numeru udało mi się połączyć z doradcą. Zweryfikowałem się i opisałem całą sprawę.
Konsultant stwierdził, że przyczyną może być duplikat kont (numerów) i że usunie numer brytyjski i mam ponowić próbę polskim numerem telefonu.
Od tej pory podczas logowania jest informacja “Niestety coś poszło nie tak proszę spróbować później”, a jak chcę znowu porozmawiać z konsultantem poprzez opcję zmiana numeru telefonu jest informacja, że podany numer bądź kod są nieprawidłowe i tak na obu numerach.
Czekałem klika dni myślałem, że to może w systemie musi się coś przetworzyć ale nadal jest to samo, a z konsultantem nie mam już możliwości rozmowy.

Proszę o pomoc!

Witam.
Dodałem gpay do revolut, w sensie - doładowanie revolut z karty gpay. Niestety, mam limit doładowań. Ktoś wie jaki? I czy można go jakoś powiększyć?
Pozdrawiam

Muszą upłynąć 24 godziny od założenia konta na forum:)

Co znaczy, że aplikacja nie działa? Otrzymujesz jakiś komunikat? Opisz bardziej szczegółowo.

W momencie, kiedy prosisz o wysłanie 6-cio znakowego hasła na SMS, po 60 sekundach powinna pojawić Ci się opcja “Nie otrzymałem SMS” (lub coś podobnie brzmiącego.
Wówczas powinieneś mieć możliwość wybrania innej metody weryfikacji.

Na początku jest to standardowo 250 do 500 zł, później limit ten rośnie w miarę używania.
Pamiętaj też, że jeśli nie działa doładowanie via GPay to możesz dodać standardową kartę do aplikacji. Tam są inne (znacznie wyższe) limity.

Witam wszystkich,
prośba o pomoc w rozwiązaniu tematu.
Jak co miesiąc została pobrana z Revoluta na HBO GO i po tej poprawnej pierwszej transakcji, została na drugi dzień pobrana druga z opisem “opóźniona transakcja”.

Początkowo HBO GO odpisało mi, że oni odnotowali tylko jedną płatność z dnia 16/10 i ta druga z dnia 17/10 to sprawa Revoluta i mam się z nimi kontaktować. Revolut na to mi odpisał na chat’cie tak : I checked and the payment done on 16.10 is still on status Pending. The charge on 17.10 is an offline transaction which means that the merchant charge you with delay. In this case, you can contact HBO to provide you with 6 digit authorization code so we can revert the payment from our side. Przesyłając te wiadomość dalej do HBO, dalej widzą tylko jedno pobranie środków i o żadnym kodzie autoryzacyjnego nie wiedzą.

Ktoś coś może w tym temacie ?