Polish Community /Group/Support/Fanpage

Witam, mam problem z blokadą konta. Dziś wyskoczył mi komunikat, że konto zostało zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Gdzie mogę szukać pomocy???

Witam, mam dokładnie taką samą podobną sytuację. Próbowałem przesłać na kartę żony 90 euro, bo będziemy jechać do Chorwacji za miesiąc. Żona jeszcze nie otrzymała karty do konta i moje konto zostało zablokowane. Nie wiem jak jej, czy też. Kto mi może pomóc?? Ile trwa odblokowanie konta??

Trzeba wysłać jakiś dokument tożsamości, aby zweryfikować konto. W aplikacji powinny być dalsze kroki. Niestety, wymogi z góry :wink:

Ogólnie do 24h raczej powinni zatwierdzić

Już wszystko jest OK, rozmawiałem przez chat w aplikacji i musiałem podać 4 cyfrowy kod dla transakacja kartą, bo było podejrzenie, że ktoś z mojego konta przelewa na swoje :wink: A to tylko ja na konto żony :wink: Wszystko załatwione jak należy, tylko czekałem kilka godzin. przy okazji dowiedziałem się, że biuro z Krakowa obsługuje Polskę, tylko w jęz. angielskim niestety póki co :wink:

3 Likes

Mam jeszcze pytanie, dziś wypłaciłem 20PLN w bankomacie w PL. Największą wartość na koncie miałem w Euro, potem w Forintach i kilka złotych. Dlaczego pobrało mi Forinty a nie Euro, jak oni mierzą wartość na koncie?? po ilości pieniędzy czy ich wartości ??

Witajcie
Oczywiście posiadam problem z kartą fizyczną - w sumie kasą na koncie.

Założyłem konto, zamówiłem darmową kartę fizyczną Visa - dotarła listem zwykłym, przelałem kartą PKO +20PLN na moje konto w Revolut - pojawiło się.
Więc wybrałem się do bankomatu - w ramach testu je wybrać (Polska - WBK) - WBK pozwala wybrać 20PLN.
Wprowadziłem kartę --pin… po dłuższej chwili bankomat odmówił wypłaty 20PLN.
Z konta Revolut - znikła -20PLN, cisza od 01-06-2018.
WBK - napisało mi coś o problemach VISA i na bieżąco naprawiają coś - ale Revolut - słaby kontakt - prawie zerowy. Kasy brak zwrotu - opis wygląda jak pobranie - obawiam się pojechać z taką kartą za granicę.

Czy mam rozumieć że to norma z tą firmą ? Jak coś się dowiedzieć bez angielskiego ?

Witam, podzielę się doświadczeniami a mianowicie robiłem zakupy w Hiszpanii, jeden sklep nowy terminal dotykowy i przy płatności zapytał w jakiej walucie rozliczyć ( miałem na koncie revolut 300 PLN i 400 EUR) terminal pytał czy EUR czy GBP wybrałem EUR i wszystko poszło idealnie, płatność przeszła pobrało z konta euro tyle ile wydałem i gra gitara. Drugie zakupy w innym sklepie i terminal starszego typu gdzie gumowe przyciski tylko do wbicia pinu i wyświetlacz ile do zapłaty bez możliwości wybrania waluty rozliczenia, pobrało mi z konta euro ale po przewalutowaniu z funtów czyli podwójne przewalutowanie i pobrało mi tych EUR więcej niż faktycznie wydałem, wydaje mi się że tam rodzaj waluty do rozliczenia musiała wybrać kasjerka (nie zwrócilem uwagi dokładnie ale chyba w okienku zapłaty wyświetliła się kwotą w funtach) więc.przy płatności w starszych terminalach bez możliwości wyboru waluty jak zobaczycie w okienku kwotę w funtach czyli po kwocie skrót GBP to radzę wcisnąć krzyżyk i anulować i powiedzieć kasjerce że.ma u siebie na terminalu naliczyć jeszcze raz i wybrać płatność w EUR

A teraz pytanie. Płaciłem na stacji w Niemczech tą samą kartą i na terminalu po wciśnięciu wyboru waluty w EUR transakcja nie chciała przejść, wyskakiwała jakaś informacja, przy ponownej próbie kasjerka sama wcisnęła GBP i poszło ale oczywiście podwójne przewalutowanie i skasowało więcej. Znajomy który obserwował całą sprawę twierdził że w momencie wyboru na terminalu opcja wyboru EUR była na szaro, dlaczego nie dało się tam zapłacić w euro a w funtach poszło? Mało tego kwotę (oczywiście po podwójnym przewalutowaniu) pobrało mi z konta PLN a nie z EUR mimo że na EUR miałem więcej ( PLN 250 zł , EUR 341 ) ani płatność nie przeszła w euro ani nie pobrało po przewalutowaniu z konta euro, tak jakby konto euro nie istniało, jakieś pomysły dlaczego?

ok dziś jest 9ty dzień - po którym kasa wróciła na konto Revolut :slight_smile: yupi
cóż nie będę wybierał kasy w WBK - sprawdzę inny bank i zdam relację…

Musze być świadom minusów, zanim pojadę w długą podróż z tą kartą.

1 Like

Hmm, dziwne. U mnie wypłaty w bankomatach WBK zawsze idą bez problemu.

Mam problem z weryfikacją konta, za każdym razem gdy wysyłam zdjęcie, aplikacja przestaje działać. Ktoś coś wie lub pomoże?

Hej :slight_smile: czy mógłbyś mi pomóc? Mam ogromny problem z Revolut. Zainstalowałam aplikacje, utworzyłam konto ale nie mogę zweryfikować swojej tożsamości. Bezmyślenie odmówiłam aplikacji z korzystania z urządzeń w komórce, tj aparat. I z tego powodu nie mogę w ogóle zweryfikować swojej tożsamości. Za każdym razem gdy klikam “weryfikuj tożsamość” to aplikacja nie reaguje. Bardzo proszę o pomoc. czy z tej sytuacji jest jakieś wyjście.?

Hi there, currently in Poland, apologies if this question has already been asked, but I do not speak Polish or read it.
Thanks for your comments, I wanted to ask further if there is a “trick” with Polish ATMs?
I notice with the ATMs here that they ask you to “choose” local currency or GBP . The issue is that you then have no such choice to move forward in the ATM without the forced decision of the ATM.
I found on some ATMs (Euro Money I think) if you “decline” the conversion then the ATM uses your Revolut Polish Zloty Account, if you “accept” the conversion, the ATM attempts to take money from GBP or Euro Revolut Account.
It would be great if there was a guide to this in FAQ (apologies if there is - can you provide a link?) as i am sure it is not solely an issue in Polish ATMs.
Thanks in advance.

Awesome, thanks very much. That info would be great in a “Country Guide” type format within the App FAQ. Thanks again.

Jak najefektywniej przetransferować waluty obce z konta walutowego w mBank Polska do Revoluta? Bez karty walutowej do tego konta.

Witam, od paru dni mam zablokowane konto. Moje wypłaty z pracy przychodziły na Revolut. Mam tam wszystkie swojej oszczędności. Teraz zostałem bez pieniędzy za granica. Proszę o pomoc! Musze zapłacić za mieszkanie, a nie wspomnę juz, ze nie mam co jesc.
Czekałem 2 dni na odpowiedz z suportu, napisali:
Do czego używam konta…

Po odpowiedzi ze uzywam go zamiast konta bankowego do uzytku codziennego i zakupow w internecie nastapila cisza…

Jestem zły, głodny i zaraz nie bede mial gdzie mieszkac… :frowning:
Błagam niech ktoś sie odezwie i pomoże.

Witaj wyślij mi proszę prywatnie numer telefonu pod którym masz konto Revolut to przekaże dalej problem.

2 Likes

Witam.Potrzebuje pomocy mam karte Revolut Visa teraz sa juz karty Revolut PL Mastercard i chcialby anulowac poprzednia i zamowic nową. Kolega tak zrobil na chacie zwrocili mu koszty takze wyszlo go 0 PLN. Jak to zrobic najprosciej. Dziekuje za pomoc.

chyba na czacie :smiley:

2 Likes