Polish Community /Group/Support/Fanpage

Kiedy wysłałem dowód jeszcze raz wysłali mi maila że już mam konto co jest dziwne bo nie mam żadnego drugiego konta tylko to i ja wysłałem dwa razy dowód i teraz mam to na mailu i nie wiem co mam zrobić. Żadnego konta drugiego nie miałem

Nie wpisujesz tego kodu, klikasz w link.
Przy okazji- nie wiem jaki masz link , ale w mojej aplikacji jest zaproszenie (kod ważny jeszcze 2 dni), gdzie zapraszający i zaproszony dostają po 60 zł.
Warunki:

Jeśli chciałbyś skorzystać- napisz wiadomość

Pisz do nich- tak jak proponują.

Mam pytanie do numeru rachunku bankowego, mianowicie w szczegolach kontach mam numer rachunku bankowego tzw. IBAN, niestety jak generuje wyciag bankowy to na wyciagu jest inny numer rachunku bankowego. Co mam zrobic ?

Hi polish friends!
I’m planning to do a large transfer (up to 40k) from PLN to EUR (Italian bank account). What is the best option? Should I change PLN to EUR internally in revolut and then send the transfer in EUR?
Or either I can do a SEPA transfer from PLN to my EUR account (assuming I have a premium plan it should be a no-fees transaction). Which are your thoughts?

P.s would it be possible after that to downgrade my plan from premium to standard with no penalty fees during the trial period?

I am not sure if Revo is the best solution in that case. As you have written, in free plan you will pay the exchange fee (for the exchange more than 5 kPLN, or eqiuvalent). I do not know how they will behave when you upgrade your plan then downgrade. If you are going to do this, i suggest not to order premium card. Even though I am not sure if you avoid the fee.
Where are you based?

Cześć czy ktoś też ma dzisiaj problem z zalogowaniem się do aplikacji revolut na telefonie? korzystałem z niej dzisiaj i wiele razy się na nią logowałem dzisiaj i nagle jak chciałem wymienić sobie parę złotych to dostałem komunikat , że mój kod dostępu jest błędny czy ktoś miał podobny problem? nawet nie mam jak się skontaktować z supportem bo nie mam dostępy do apki . Kiedy próbuje skorzystać z opcji przypomnienia hasła to przychodzi mi kod na mój nr tel ktory byl zawsze powiazany z moim kontem revolut a po kilku sekundach wychodzi błąd ,ze mój nr nie jest powiązany z żadnym kontem revolut co mogę zrobić?

Right so I guess the premium plan is the best option in this case. I’m currently based in Poland.

Or use another tool :slight_smile:

Witam Rodaków , bardzo dobre posunięcie ze mamy tutaj nasza społeczność jak i dobrze abyśmy bez dodatkowych faktów które nie miały nigdy miejsca nie wciskali sobie kitu bo każdy używa jak i wie jak działa Revoult :muscle::sunglasses::mechanical_arm::seven: