Polish Community /Group/Support/Fanpage

Dziękuję Ci! Masz pomysł, jak to zrobić po 17 marca? nie używać już R? :slight_smile: dzięki!

Wszystko zależy od tego, do czego używasz Revolut.
Jeśli chodzi o samo zasilenie Revo- tu nie ma problemu- możesz to zrobić za darmo z karty debetowej (AFAIK we wszystkich bankach) lub kredytowej (za darmo w większości przypadków).

Przelew z Revo (konto PLN w LT) do dowolnego polskiego banku tez powinien pozostać darmowy, ale sprawdzimy to dopiero w marcu)

Przelew PLN do Revo po 17.03 wg mnie będzie nieopłacalny (długo i drogo)

2 Likes

Cześć,
Chcę zrobić przelew z Revoluta na konto walutowe w polskim banku z nr IBAN zaczynającym się od PL. Jednak przy próbie wykonania przelewu jedyną walutą jaką mogę wybrać jest PLN. Nie mogę wybrać EUR. Dodam, że wszystkie środki mam w euro. Ktoś może ma pomysł jak to rozwiązać?

Ja tak wysyłam i nie ma z tym problemów. Coś robisz źle. Z Twojego opisu ciężko wywnioskować co…

1 Like

Czesc mam taki problem - chcialem zlozyc wniosek o chargeback ale w formularzu nie moge znalezc mojej platnosci.

Mam jeszcze kilka innych problemow - nie moge utworzyc nowego czatu z supportem.

Chargeback team anulował mój wniosek o chargeback ponieważ nie odesłałem przedmiotu (kwiaty dla dziewczyny, które przyszły zwiędnięte po 6 dniach od zamówienia). A drugi wniosek o niedostarczenie przedmiotu rozpatrują już 2 miesiace.

Gdzie ja moge uzyskac jakakolwiek pomoc? Czuję że jestem ignorowany (brak odpowiedzi na maile, brak mozliwosci rozmowy na chacie jakby sie zawiesilo, brak jakiekolwiek pomocy)… Co mam zrobic?

ps. czy mogę założyć jakiś osobny temat bo nie widze nigdzie przycisku do utworzenia nowego tematu?

Dzień dobry - proszę o pomoc - mam problem z dodaniem konta. tzn. po wypełnieniu wymaganych pól nie mogę zatwierdzić klikając na “dodaj odbiorcę” - to pole jest jakby zamazane i nie aktywuje się.

  1. Jako nowy użytkownik musisz poczekać zanim będziesz mógł tworzyć nowe tematy.
  2. Na tym forum pracownicy Revolut już nie świadczą pomocy
  3. Jeśli nie możesz skontaktować się z nimi via czat- próbuj via social media (FB, Twitter)
  4. W przypadku chargeback znam tylko ten link Revolut Chargebacks Jeśli on nie działa- nie pomogę
1 Like

Cześć
Mam pewien problem i beak pomysłu jak go rozwiązać.
Korzystam z Revolut jako z głównego, codziennego konta konsumeckiego.
W związku z brexitem zmienił się IBAN i w końcu powiadomiłem pracodawcę - dostaję wynagrodzenie na Revolut. I tu zaczynają się schody, bo mbank wysłał zapytanie czy bank odbiorcy rozlicza się w PLN i wciąż nie otrzymał odpowiedzi przez co mój przelew od 2 tygodni wisi gdzieś w eterze.
Próbowałem coś znaleźć w chatboxie ale bez skutku. Kontakt z supportem - też porażka.
Proszę o jakieś info/wskazówki jak i czy da się coś ruszyć temat.

@redi pisałeś, że przelew PLN do Revo po 17.03 będzie nieopłacalny. Do tej pory nie ponosiłem żadnych kosztów przelewu bank pracodawcy → Revo. Ma zostać wprowadzona jakaś opłata??

Będziesz przelewał PLN do banku na Litwie. W związku z tym będzie to przelew międzynarodowy (SWIFT). Dotychczas przelewałeś na konto w PL, więc był to przelew bezpłatny.

Teraz nie wiem jak będę mógł korzystać z Revo :frowning: z tymi numerami LT…
Robiłem większe przelewy co jakiś czas na konto Revolut i wątpię żeby to przeszło kartą…

Cześć.
Od około dwóch tygodni aplikacja wyłącza się po zalogowaniu, pojawia się biały/czarny ekran i wyłącza się.
Czasem działa sekundę, a czasem pół minuty.
Poprzez czat dowiedziałem się, że mój sprzęt jest leciwy (iphone 6) i to może być problemem, jednak w appstore aplikacja jest określana jako działająca na moim urządzeniu.
Reinstalacja i tego typu zabiegi nie pomogły.
Ma/miał ktoś tak i rozwiązał problem nie zmieniając urządzenia?:wink:

Witam, bardzo pilnie potrzebowałabym pomocy z moim kontem Revolut. Nie mam pojęcia do kogo się z tym zwrócić. Muszę potwierdzić i zweryfikować swój wniosek umowy kredytowej, ponieważ moja karta została zablokowana. Natomiast konto nie umożliwia mi dodania żadnych dokumentów. Boje się, ze pieniądze z kredytu mi przepadną, bez nich nie zapłacę za uczelnie i zostanę wyrejestrowana.

Nie wiem co to są “większe przelewy”. Ja testowałem do ok 10 tys. PLN i było ok.
Oczywiście to też kwestia ustawień karty w Twoim banku.

Pisz do nich na czacie. Tam masz możliwość przesłania dokumentów.

Witam mam problem z zalogowaniem się na revoluta

Standardowo w takich sytuacjach doradza się usunięcie cache i danych aplikacji. Można ewentualnie (zamiast) przeinstalować aplikację i… walczyć aż do skutku.
Jeśli to nie pomoże- pisz do do nich na Twitter lub FB

Podaj twitter jeśli możesz

oczywiście: @RevolutApp

Pomożecie mi? Mam problem z weryfikacją, wysłałem dowód osobisty i czekam na weryfikacje więcej niż 24h. Pokazuje mi że Ograniczono dostęp do konta i że trwa weryfikacja. Nie dostałem maila że dowód odrzucono. Pisałem do supportu w aplikacji ale nawet jak wpisałem “live agent” to nikt nie odpisał. Na razie nie mam do konta dostępu i nie wiem co zrobić. I nie mam opcji wysłania jeszcze raz dowodu. Pozdrawiam

Za wiele nie powalczysz. Możesz:

  1. spróbować zamknąć czat (“resolved”) i wywołać agenta raz jeszcze (“live agent”);
  2. po prostu czekać, aż dostaniesz odpowiedź
  3. napisać do nich w social media (z mojego doświadczenia- Twitter najlepszy)
    Powodzenia

Czy ma ktoś pomysł gdzie mogę wpisać kod promocyjny? Znalazłam informację o możliwości darmowej dostawy karty w listopadzie z kodem promocyjnym. Przejrzałam cała aplikację i nie ma miejsca gdzie mogę go wpisać. Ktoś może korzystał?