Polish Community /Group/Support/Fanpage

Mam pytanko, może ktoś mi podpowie.
Mam konta revolut junior dla dzieci. Dodałem moją żonę jako drugiego rodzica.
Ona na swojej aplikacji dostała informacje że ma zaproszenie ale nie może w żadem sposób wybrać akceptuj czy czegoś podobnego bo po prostu nie ma a w zakładce Junior nie widzi kont dzieci.

Mine duło się pogadać z nimi na Twitter ale można tez na Facebook.
Napisałem żeby się ze mną skontaktowali prywatnie i w ciągu paru minut rozwiązaliśmy problem logowania.

Dzień dobry, piszę tutaj bo nie do końca się orientuję jak napisac post. Otóż znajoma ma problem, założyła konto revolut końcem grudnia po czym je usunęła. Zatrudniła się w nowej pracy, podała stare dane konta i jej wypłata została przelana na stare konto. Pytanie, czy może jakoś odzyskac pieniądze? Próbowała się logować na stare konto ale nie może. W pracy chociaż podala dane nowego konta od razu po jego zmianie nie chcą jej wypłacić 2 raz pensji. Czy można się jakoś skontaktować z Revolut? Nie mogę znaleźć nigdzie numeru telefonu. Proszę o pomoc

Niestety mam ten sam problem jak ktoś parę postów wyżej. Zmieniłam telefon na nowy i jestem pewna że wpisuje poprawny passcode ale nie mogę dostać się do konta. zresetować smsem nie mogę ponieważ mój numer został przeniesiony do nowej sieci a przynajmniej miał być ale będąc poza Polską nie działa(wyświetla mi się numer nowej karty SIM bez przeniesionego mojego numeru niestety)… da się jakoś skontaktować z supportem żeby odzyskać konto?

Kontakt tylko przez chat w aplikacji (jeśli jesteś w stanie ponownie zalogować się na konto) lub przez social media.

Cześć,
Mam konto Revolut Polskie w GBP. Muszę zapłacić z góry na mieszkanie na 3 miesiące w UK więc kwota nie mała.
Czy robiąc przelew z Revolut Polskiego do Barclays UK (w GBP) będę miał jakieś koszta (oprócz prowizji za przewalutowanie z Revoluta)? Np jakieś interbank fees etc.?
Dziękuję :slight_smile:

Nie powinno być żadnych prowizji. Zawsze patrz na pole “fee” jeśłi jest 0, to będzie 0 :slight_smile:

Witam. Mam problem, nie mogę wykonać przelewu z aplikacji Revolut na rachunek bankowy. Nie mogę dodać odbiorcy pomimo, iż wpisuję wszystkie dane. Okienko “dodaj odbiorcę” pozostaje nieaktywne tak jakbym pominął jakieś dane. Okienko to po wpisaniu danych nie podświetla się na kolor niebieski lecz pozostaje lekko szare. Liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam

Ciężko wyczuć z tak niekompletnego opisu, ale obstawiam, że jednak czegoś nie wpisujesz (może nie wpisujesz określenia kraju w numerze konta?..)

Cześć,
Napisałem do Revoluta na Messengerze, na twiterze i wysłałem dwa maile. Możesz mi napisać jak mniej więcej wyglądają udzielone przez nich instrukcje w przypadku braku dostępu do konta? Podaje się numer telefonu, mail, oni robią czary-mary i nagle działa czy da się to naprawić samemu?

Witam. Czy ktoś z Was orientuje się dlaczego nie można wpłacić środków z konta bankowego w UK (bank HSBC) na rachunek revolut w GBP?
Z góry dziękuję za pomoc.

Ja kontaktowałem się z nimi po angielsku bo mam konto w Stanach. I na Twitterze napisałem tak:

@RevolutApp i have problems with accessing my account please dm me

Na co oni odrazu odpisali żeby ich „polubić” bo inaczej nie da się używać dm (direct messages).
Po czy pytali o mój e-mail i numer telefonu. Oczywiście okazało się ze próbowałem się zalogować urzywajac innego numeru telefonu :).
Jak tylko wpisałem właściwy to się zalogowałem bez problemu.

To mój pierwszy post, nie mogę dodać nowego tematu, albo nie wiem jak? Proszę o pomoc społeczność :slight_smile: /// ewentualne przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce

Mój temat feedback brzmi:

Transfers to the local Revolut account number in Poland (PLN==>PLN)

W czym rzecz: Proszę o pomoc czy przelewy na nasze konta lokalne Revolut w Polsce działają normalnie. Pytam o to wprost, bo dostałem informację na aplikacji, że mam przelewać nie na konto lokalne tylko na konto SEPA revolut ?? Może źle zrozumiałem. Może niepotrzebnie panikuje, ale nieco boję się teraz przelewać tam złotówki na złotówki Revolut. Zmienił się w ostatnich miesiącach główny numer rachunku Revolut z GB na LT. Mam nadzieje, że nie ma problemu przelewać wszystko po staremu ze złotówek w innym polskim banku na konto lokalne PLN Revolut. Proszę o pomoc, czy u Was wszystko działa i że nie ma z tym problemów. Dzięki

1 Like

Przyłączam się do problemu, czy macie sprawdzone sposoby przelewania środków na konto Revolut teraz po zmianie na IBAN LT.

Zawsze korzystałem z usług poczty polskiej lecz teraz nie są w tanie zrobić takiego przelewu —>gotówka - przelew na konto.

Dzięki za wszelkie info.

1 Like

Z maila jaki dostałem od Revolut wynika, że do 17 marca lokalne konto w PLN powinno działać bez problemów.


Zaraz sobie wyślę złotówkę i sprawdzę :slight_smile:
Jak dotrą, albo wrócą- dam znać

--------------edycja----------------
Dziś wysłałem, dziś wpłynęły. Czyli na ten moment wciąż działa stary numer konta (bez “LT”)

--------------edycja-----------------
Takiego dodatkowego maila dostałem do Revo:

Witajcie, czy ktoś już aplikował o kartę ktedytową lub kredyt w Revo Bank ?

Z ciekawości zacząłem proces, ale nie doszedłem do końca (nie chciałem ujawniać dochodów :slight_smile: )

Hej hej. Czy w chwili obecnej wszystkie transakcje z Revoluta na konta bankowe typu SWIFT to transakcje SHA? Czy Revolut wprowadził już OUR i BEN?

Teraz z kontami LT PLN, w jaki sposób ludzie przesyłają pieniądze na swoje R?
Kiedyś używałem ING, ale teraz nie działa

Ja używam jeszcze tego lokalnego numeru (bez LT).
Tak jak pisałem- działa bez problemu. Z maila wynika, że to konto będzie działać jeszcze do 17 marca. (mam na myśli lokalne polskie konto prowadzone dla Revolut przez Danske Bank)

1 Like