Polish Community /Group/Support/Fanpage

Hej, musisz się nieco bardziej wysilić opisując temat :slight_smile:
masz na myśli na przykład przelew Monzo-> Revolut? Nie ma problemu.

hello, please help me change the phone number to my revolut account, I lost the number assigned to my account

“You have been made aware that the trading service is not provided by an investment entity authorized in the EU”

This was in the last email Revolut sent regarding the Brexit changes for people who are using the investment platform. What does this actually mean?

Witam. Mam pytanko odnośnie prośby o podanie PPS czyli Polskiego odpowiednika NIP przy próbie inwestycji w firmy lub bitcoiny. Rozumiem że chodzi o podatki itd ale trochę się obawiam podawać takie informacje które trafią do niewiadomo kogo. Z góry dziękuję

Dzień dobry, Od kilku miesięcy robiąc zakupy na Aliexpress korzystam z “Rewards” w apce Revoluta. Niestety pomimo już dawno zatwierdzonych na Ali zakupów, brak jakiegokolwiek cashback-u na moim koncie. Czy może ktoś również korzystający Rewards na Ali dostał zwrot na konto Revoluta?

chcę zrobic przelew na rachunek w GB w funtach
i mam na formatce do wypełninia
Nr konta-6 znaków
i nr rozliczeniowy a ja mam nr w formacie IBan I bic -TOJES BANK REVOLUT WIEC MA zawarte w Ibanie REVO
moze ktoś pomóc

Nie jestem pewny czy umiem Ci pomóc, w UK zdaje sie że konta sąw formacie lokalnym, nr banku xx-xx-xx oraz numer konta 8 cyferek, w SWITF/SEPA masz BIC i IBAN. Nigdy do UK nie przelewałem i nie potrafiębardziej pomóc.

Szczerze powiem, że nie do końca rozumiem co chcesz zrobić.
Przelać kasę- skąd dokąd?
Z Revo na konto walutowe w PL, czy UK, czy może w drugą stronę?

Jak nie wiesz przecież wyraźnie pisze przelew do GB w walucie GBP poprzez wasza dziwna formatkę czyli z Revo gdzie zamiast Nr rachunku bene w formacie Iban jak w całej UE jest jakiś 6 cyfrowy nr do podania - nie mam go

Temat: [Revolut Community] [Ideas] Polish Community /Group/Support/Fanpage
Nadawca: “redi via Revolut Community”

Szanowny Kolego,

• po pierwsze- ta aplikacja jest tak samo moja jak i Twoja. Jestem takim samym użytkownikiem tego forum jak Ty.
  • po drugie- poświęcam swój prywatny czas czas na udzielanie pomocy na tym forum i robię to “pro bono”
  • po trzecie- przeczytaj raz jeszcze swój pierwotny wpis, a zobaczysz, że nie opisałeś dokładnie tego co chcesz zrobić
  • składając Twoje dwa wpisy wnioskuję, że chcesz przelać ze swojego konta w Revolut środki na rachunek beneficjenta posiadającego konto, prowadzone w GBP, w UK, a tenże beneficjent podał Ci IBAN, a nie dane w formacie “sort code” + “account number”

Jak widzę, już odpisywałem w tym temacie na Twój wpis w innym wątku: UK Sort Code and Account Number

Odpowiadając na Twoje późniejsze pytanie- UK ma swój system przelewów krajowych:

Tak pisałem- masz dwa wyjścia- albo poproś beneficjenta o sort code i account number, albo skorzystaj z kalkulatorów, które Ci to zmienią

Hej, jestem nowym użytkownikiem. Ściągnęłam wczoraj aplikacje i zanim wpłaciłam jakiekolwiek środki na konto zamówiłam fizyczną kartę, przechodząc przez proces wybrałam express delivery (zmiana planów i muszę wyjechać w przyszłym tygodniu) zapytano o karte płatniczą, więc wpisałam numer i wszystko i wyrzuciło ‘retry’ dwa razy, po czym nalge wyświetliło się, że przeszło. Potem spojrzałam na główną stronę aplikacji i w Transactions mam ‘auth for card’ za +89,99? i niżej w Actions 'card delivery fee -89,99. Przez większość dnia było pending i processing - teraz wyświetla się ‘top-up’ was declined i 'payment required za wysyłke i żeby skontaktowac się z supportem.
Ale jak ja mam się skontaktowac z jakikolwiek supportem jak jedyne co znalazłam w aplikacji to czat z botem? Jak skontaktować się z kimś kto mi pomoże?

Chciałam też zapytać, czy w sytuacji w której nie zdąży mi karta przyjść na czas, mogłabym podpiąć wirtualną kartę do Apple Pay i w ten sposób płacić dotykowo za granicą?

na tym czacie z botem wpisz “live agent”
Tak, można podpiąć kartę wirtualną do AP