Polish Community /Group/Support/Fanpage

W terminalu czasem może nie przejść płatność stykowa, jeśli terminal nie łączy się online. W Polsce w takiej sytuacji raczej większość terminali autoryzuje online. Wtedy można włożyć kartę do bankomatu i po wpisaniu pinu choćby wyświetlić saldo na ekranie lub nawet zrezygnować z operacji. Wtedy pin zapisze się na chipie i płatności zbliżeniowe będą już możliwe

Hi @seeeetttt. Thanks for your feedback and appreciate your eagerness! Mind sending me a private message with some more of your ideas?

@JessicaZ i was sended :slight_smile: but i will send one more time.

@seeeetttt
Czy byłby Pan w stanie mi pomóc ? Opiszę sprawę od początku.
Ok 26 marca moje konto revolut zostało zablokowane. Stało się to dwa dni po tym jak doładowałem swoje konto kwotą 550zł, wymieniłem na euro po czym przelałem innej osobie przez revolut. Wtedy moje konto zostało zablokowane i otrzymałem informacje o konieczności weryfikacji tej transakcji kodem który znajdował się w tytule transakcji w moim banku. Kod podałem w aplikacji i czekałem dwa dni na odblokowanie konta. Po 2 dniach skontaktowałem się z supportem revolut przez czat w aplikacji. Na odpowiedź musiałem czekać ponad 48 godzin. Nie otrzymałem powodu blokady mojego konta, jedynie informację że moje konto " będzie sprawdzane jeszcze kilka dni". Następnie
wielokrotnie próbowałem skontaktować się z supportem po przez czat fb, czat w aplikacji a nawet po przez ten blog… Za każdym razem otrzymywałem informację w stylu: " potrzebujemy jeszcze kilka dni, prosimy o cierpliwość"
Moje konto jest zablokowane prawie od dwóch tygodni ( posiadałam na nim znaczną kwotę w euro oraz dolarach ), nikt nawet nie spróbował mi pomóc ani nie podał powodu blokady mojego konta. MAŁO TEGO ! Osoba której wysłałem pieniądze nie otrzymała ich ponieważ RÓWNIEŻ ZABLOKOWALIŚCIE JEJ KONTO.
Przecież to jest skandal jakiś.

@zioomek65 Powiem tak, gruba sprawa, podobne sytuacje mialem ale z innymi firmami np PayPal.
A teraz do sedna sprawy, zapewne wyslałbym Cie do supportu ale jeśli to robiłeś to postaram sie w krotkim czasie wysłac prywatna wiadomosc z adresami “email” do osób ktore powinny pomoc w tej sprawie lub jak mozesz w prywatnej wiadomosci podaj mi namiar na konto swoje Revolut email czy tam numer tel to przesle dalej do osob odpowiedzialnych za pewne “sprawy” ale nie obiecuje że to pomoze.

Bardzo dziękuję za tak szybką odpowiedź. Nie widzę tutaj możliwości wysłania prywatnej wiadomości.
Ale znalazłem Twój email na profilu, tam mogę np podesłać moj telefon zarejestrowany na koncie Revolut

@zioomek65 Dobrze, to ja tam odpisze. Na tamtym mailu.

WItam, mam pytanie odnośnie Brazylii.
Czy obsługujecie walutę real brazylijski, oraz czy założenie konta, karty wygląda tak samo jak w Polsce?

@kosmosq Witaj. Z tego co widzę to waluty BRL nie ma chociaż mogę się mylić. Może u mnie nie ma kwestia może lokalizacji. Co do założenia konta to tak samo jak w Polsce. Z tego co mi wiadomo.

a gdzie można sprawdzić, czy jest BRL? bo znalazłem jedynie waluty nieobsługiwane i tam niema BRL, napisałem na fanpagu revolut na FB to odesłali mnie tu.

Z tego co widze to tak to wygląda :slight_smile:

no cóż, szkoda
dziękuje za odpowiedź :slight_smile:
miłego dnia

Cześć. Witam wszystkich jako nowy użytkownik.

Chciałbym dowiedzieć się kilka rzeczy na temat jednej sprawy, a niestety nie udało mi się nic znaleźć.

Od 8 maja jest możliwość doładowania konta Revolut w CZK, co jest dla mnie świetną wiadomością bo pracuję w Czechach.

Sprawa wygląda tak: chciałbym doładować konto Revolut w CZK kartą debetową, wymienić na PLN i przelać na polskie kont w mBanku. Bank nie pobiera opłaty za przelewy przychodzące, w aplikacji jest informacja “bez prowizji”. Czy ktoś ma doświadczenie w z taką operacją i wie czy występują jakieś opłaty banków pośredniczących? A może jest wszystko cacy i przychodzi przelew w takiej wysokości jaką wysłaliśmy?

Będę wdzięczy na podzielenie się wiedzą.

Witaj.
Powiem tak ja wypłacałem nawet małe kwoty np 2zl i 2zl otrzymywałem na konto PKO BP. Więc z tego co mi wiadomo prowizji za wypłatę na konto nie ma :slight_smile:
Co do CZK fajna opcja doładowanie w koronach później przewalutowanie na PLN i wypłata na konto , według mnie będzie wszystko ok :slight_smile:

Rowniez jestem nowym uzytkownikiem i u mnie pytanie jest inne. Mam euro i pln konto. Jak wygladaja platnosci w zl ta karta w sklepie i w internecie? Rowniez jak to dziala opcja zblizeniowa? System sam rozpoznaje zl czy trzeba cos zmieniac przy transqkcji?

Jeśli sklep jest w PLN, to zabiera ci środki z PLN, a jeśli nie masz PLN na koncie, to od razu konwertuje ci Euro na PLN i potem płaci

Swietnie. A dla pewnosci. Za granica trzeba wybrac walute na terminalu czy rowniez samo automatycznie rozpoznaje?

U mnie akurat zawsze ściąga z PLN (zbliżeniowo). Jedynie jak wkładam kartę to wtedy terminal pyta się jak przekonwertować.

Witam
Czy karte moge uzywac w USA

Witam

Karta dziala w USA