Konto zablokwoane brak zwrotu pieniędzy ! Nie wiem co robić !

Witam ma problem może ktoś z Polskiej obsługi mi pomoże. Bo pisałem tematu już raz ale nikt nie odp. Próbowałem kontaktować się już na każdy sposób. Moje konto od pół roku jak nie wiecej jest zablokowane. Jesten z administratorów zapewniał że sprawdzą i ktoś będzie się kontaktował. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Blokada istnieje znaczna ilośc gotówki została ! Kupowałem za pomocą revoluta wiele przedmiotów. W polsce i za granicą. Zostałem oszukany telefon nei dotarł i takie tam. Za to że zmieniam czesto miejsce zamieszkania to juz nawet nie wspominam. Pieniędzy od pół roku nie odzyskałem dowody im wysłałem jak proslili. Czy ktoś może mi pomóc ? Czy ratuje tylko sprawa w sądzie i temat na Policje ? Juz nie mam zdrowia żeby tu coś tłumaczyć. Pisząc na facebooka normalnie mnie zablokowali…

Niestety ciężko Ci będzie porozmawiać z kimś z Obsługi po Polsku. Nawet jeśli to są Polacy, to zgodnie z polityką firmy aktualnie udzielają pomocy tylko po Angielsku.
Najszybsza forma kontaktu to Twitter. Możesz też tutaj poprosić o pomoc @anon33247966

Unfortunately it can be hard to talk with somebody from Support in Polish. Because of company’s policy they are answering in English only even though you can find Poles in there.
The fastest way of contact is Twitter. You can ask for help @anon33247966 in here too.

Following a review of your account, in accordance with section 19.1 of our Terms and Conditions, we are unable to continue to offer you services provided by Revolut and your account has been suspended indefinitely.