HUF account opened but no top up?

I simple use my mastercard to top up my account. My bank charges about 1% for the FX conversion (margin), but that’s all. It’s not the best available solution, but I like using my Revolut card to have everything in one place.
I don’t keep much money on my revolut account, just 1-200 euro. If I’m running out, I simply top it up again in a minute.
It works like a charm. :slight_smile:

and of course: I can’t wait to have the HUF topup option

Egyetértek. Egyébként pl. CIB devizaszámla esetén ez a SEPA díj: 0,46%, min. 15,82 EUR, max. 448,69 EUR. De a banki váltási árfolyamok valójában rátesznek még egy csomót.

Szerintem ezért nincs értelme SEPA-zni. Simán bankkártya a Revolut account mögé és topup. Pár másodperc és rajta is van a pénz. Csak konverziót fizetsz.

Helló. Ha nem fontos hogy aznap rajta légyen akkor van egy ötletem. Én használom a Simple OTP alkalmazást. Ott egy magyar kártya meg a Revolt kártya is regisztrálva van. Feltöltök oda egy bizonyos összeget a magyar kártyámról majd azt visszautalom HUF ban a Revolut kártyámra. Eddig sikerült. Nem vont le semmit. Amit visszautaltam azt még is kaptam. Pár nap csak az átfutási idő.

4 Likes

Na ezt kiprobálom… Utalás is swift mostmár a revolut de lehet mégse? Jó hír lenne. Nen GB-s IBAN van még a Lloyds banknál? Vagy az eur számládra utalsz?

GB71LOYD… ilyenre utalsz?

Semmilyen swift meg iban nincs. Csak kártyás le és visszatöltés. HUF accountra.

bandika1984 ez szép volt, gratula! Leteszteltem és tényleg működik. A biztonság kedvéért egyeztettem az ügyfélszolgálattal, hogy utólag se minősíthessék nem rendeltetésszerű használatnak. (ők úgy tudták, hogy csak a feltöltő kártyára működik a visszatöltés, de nem látták problémásnak)
Annyit azért meg kell jegyezni, hogy ilyen módon “csak” havi 65e HUF küldhető ingyenesen R-ba

Küldeni lehet többet is, mint 65e (200EUR), nem? Csak felhasználni róla nem lehet többet ingyenesen. Vagy keverek valamit.

Mármint készpénzt felvenni.

A Simple ben csak 65k a havi limit. Nem lehet több rajta. De az is jobb mint a semmi. Ha nem kell nagy összeg 6-ra akkor az is jó. És ingyen van… :slight_smile:

Köszi az infót! Nem használtam még a Simple-t.

Tényleg szép találat, de úgy látom a visszatöltés március 1-től az új szabályzat szerint fizetős simple-nél:
https://confirm.simple.hu/upload/om/ng/prepaidEula04.html
(a linken a hirdetmény majd bankkártyához kapcsolodó…, tanzakciós díjak)
Előbb utóbb remélem jön a HUF top-up kártyáról, ez lenne a legjobb, de a saját IBAN sem lesz rossz…

Azt nem tudom. Én április 8-án “utaltam” így 65k-t magamnak és nem számolt fel semmit… Nem tudom hogy van ez.

I support this idea as well, without this option the topping up is too expensive

Hi guys,

FYA using withdrawal / transfer via OTP Simple app costs 1% or min. 200 HUF per transaction and takes a few business days. Also monthly limit is total of 65k HUF which decreases with every withdrawal. So it is not only purchasing limit, but monthly transfer amount limit as well.

Still waiting for the HUF debit card top-up or HUN IBAN bank accounts.

Br,

1 Like

Czech koruna was added for card top up… HUF still on the waiting… The newest IOS says new currencies were added but you can just select HUF topup but this is still the UK IBAN… Anybody using succesfully the BETA version?

Hmmm,
This is normal at this moment.
AFAIK ALL accounts numbers in Revolut app are British.
For example I can top up PLN for over a year but IBAN is still UK too.
I am just topping up from the card (for free).

BTW. I am able to topup HUF account by my card… (rev. 5.1, Android 7.0)

With UK IBAN I meant it is the common Lloyds Revolut IBAN not personalized… until no HU IBAN big swift cost will be charged by top up…