Aplikacja

Pieniądze zostały przelane w wysokości 100 zł. Przy próbie kolejnego doładowania konto zostało zablokowane. Proszę o odblokowanie konta. Informacje na dziadek64@gmail.com

Cześć, to tak nie działa :wink:
Jeśli chcesz odblokować aplikację powinieneś napisać do nich przez aplikację, w oknie znajdującym się w lokalizacji: Więcej> Pomoc> Napisz do nas
Jeśli Ci się spieszy, spróbuj wysłać wiadomość prywatną na Twitter lub Facebook.

Przy okazji- przeszedłeś już weryfikację?

Hi there. I’ve been in touch via direct message, please check your inbox.

Witam.nie rozumie po angielsku.Nie potrafię podać nr telefonu bo po zalogowaniu /kod 2411/nie mogę wejść w dane osobowe.Otrzymuję komunikat"Konto jest obecnie zablokowany ze względu bezpieczeństwa.W tej chwili analizujemy twoje konto i niebawem się z tobą skontaktujemy/ten komunikat trwa przeszło tydzień/Na wyciągu bankowym zapłacono 100 zł data opłacenia 28.03.2018 data zaksięgowania 30.03 2018 tytuł REVOLUT0085REVOLUT C.Po doładowaniu doszedłem do wniosku ze ta kwota jest za mała i chciałem doładować kolejne 100 zł .System wołał o 4 literowy kod to podałem 0085 być moze pomyliłem się bo system się zawiesił stąd to całe zamieszanie Jak by nie chęć posiadania Waszej karty to dałbym sobie spokój.ewentualną odpowiedz proszę przesłać na dziadek64@gmail.com. Jak by wiadomość doszła 2 razy to moja wina.Pzdrawiawm Eugeniusz Kądzioła

@2303 On that screen, please tap the option “Support” then in chat type “Live Agent.”

Gienek, support nie mówi po polsku. Z tego co piszesz to jest wymagana weryfikacja karty z której doładowujesz konto. Cyfry który masz wpisać są dostępne w wyciągu z karty z której robisz doładowanie konta.

Jeżeli nie mówię po angielsku to kto ma pecha ja czy ty. Jeśli jesteście na Polskim rynku i blokuje polskie pieniądze. To waszym obowiązkiem jest zatrudnić pracownika kto zna ten język znajdź kogoś kto jest kumaty w tym języku najlepiej gdzieś na zmywaku. Piszesz bzdury bo nie rozumiesz co do Ciebie pisze albo nie jesteś w stanie pomóc że względu na brak możliwości. Przecież pisałem wyraźnie że aplikacja jest blokowana na samym początku to gdzie mam wpisać cyfry i nie myśl że mi zależy na tej zasranej stuwie. Poczytam trochę o Waszej Firmie i wiem że nie ja jeden Więcej nie będę tą sprawą się zajmował i nie odpowiadaj jak nie wiesz. Sprawa jest prosta albo aplikacja zadziała do trzech dni albo kasuje nie będę zaśmicał dysku a te 100 zł dodaj do zysku. Część

Obsługe klienta mają w Krakowie więc pracowników z naszego kraju mają pod dostatkiem.
Ale co rusz jak trafisz na polskie imiona na live chat to i tak inaczej niż po angielsku z nimi nie porozmawiasz - pewnie góra z Rosji monitoruje rozmowy i nie wie jeszcze o istnieniu google translate :slight_smile:

Jak potrzebujesz przelewy międzynarodowe to zainteresuj się transferwise, a jak kartę rozliczaną bezpośrednio po kursie Visa/MC to produktami: getin banku, enevelo banku lub pekao s.a - oni do swoich kont wydają karty rozliczane bezpośrednio po kursie organizacji płatnicznych bez dodatkowego spreadu i prowizji.

==
Dla mnie to trochę śmieszne, że nie mogą oddelegować 3-5 pracowników którzy by się zajęli wsparciem polskich użytkowników tutaj na forum i w aplikacji. Masz problem to udziela informacji na forum, a po chwili odzywa się w aplikacji.
Proste i do zrealizowania w chwilę.
Hucznie zapowiadają wejście do naszego kraju, chęć zdobycie x-set tysięcy użytkowników a podstawa czyli obsługa klienta leży już na starcie.

Napiszę krótko: jestem takim samym użytkownikiem forum jak Ty.
Jeśli chcesz pomocy, to musisz być precyzyjny opisując problem.
Zarówno ja, jak i osoba z Revolut, napisaliśmy Ci gdzie możesz tej pomocy szukać.
Skup się na opisie problemu zamiast na byciu niemiłym.
Jeśli nie chcesz pomocy, to rzeczywiście- nic nie musisz robić.
Wesołych Świąt! :wink:

Dziękuję za życzenia nawzajem. Dziadek64@gmail.com